1. 1.
  makyaj gibi avrupa'nın çıkardığı yüze zararlı olan ve nasıl yapıldığı bile bile belli olmayan, sahte güzellik verici maddeyi yüzüne gözüne oraısna burasına sürüp sürüp gezen kadınların birde üstüne üstlük her hangi bir yerde konu ahlaktan açıldığında utanmayarak dem vurmasıdır. lan sen git önce bir yüzüne bak da sonra gel seni adam yerine koyup dinleyelim bayan!. kadın mısın bayan mısın belli değil.
  2 -5 ... iki yumurta bir sucuk
 2. 2.
  türkiyede ki ahlak anlayışını bacak arasından alıp yüzdeki boyaya getiren tespit. ahlakı arıyorsan doğru yoldasın beyne yaklaşıyorsun.
  3 ... truvaefes2
 3. 3.
  islam'a göre ahlaksızlık olarak nitelendirilebilecek en temel şey halkı fakirlikten ezilirken 500-1000 (bin) dolarlık ayakkabı giyebilmek, 15-20 bin dolarlık kolye takınabilmek ya da buna benzer şeylerdir. Şükür ki Allah ahlakı surattan çok kalplerde görüyor.
  1 ... jawsi azam
 4. 4.
  ahlaksız kadındır. Vay terbiyesiz vay! Makyaj yapıyomuş utanmadan. Yolludurda bu kesin. Düşünsene amına koyum makyaj yapıyo. Oha la aklım almıyo, nasıl yapar?
  2 ... stroomer
 5. 5.
  yuh artık dedirten cümledir!
  oha amk oha. dekolte dediniz yetmedi içki içen sigara içen dediniz yetmedi şimdi makyaj yapanlar mı orospu oldu?
  1 ... zibistak
 6. 6.
  sonuçta dudaklarına ruj sürüyo yapıştırıcı değil. bahsedebilir yani. bence denilmek istenen bu. aklıma inan başkası gelmiyor yoksa ne işim olur ki bu başlıkta. devamını bekliyorum.
  1 ... nediyobuartist