bugün

bir başka insana kendisini seksi göstermek için allah'ın yarattığı yüzü beğenmeyip ona müdahale ettiği an 2 paralık olmaktadır. Bu kızlar sokağa çıktıkları zaman, yaptıkları makyajı erkeklere göstermek için 40 takla atarlar. ben mesela hiç kızların yüzüne bakmam ama hepsinin kot pantalonunun markasını bilirim. allah bana demiyor ki pantalon markasına bakma, kadınlara "sade" giyinin diyor. bu apaçık ortada. ey kadınlar, şirk'e düşersiniz allah korusun.

Söyle bakalım bana ey makyaj yapan kız ; allah'ın yarattığından daha mı iyi senin yaptığın ?
makyaj yapmasa bakımsız denir makyaj yapsa kötü kadın. memlekette ne çok namus bekçisi varmış. sorsan hepsi sütten çıkmış ak kaşık.
(bkz: her makyaj yapanı kendi gibi sanmak)
avon dan sorulur.
kendini elalemin karısına kızına sıfat bulmakla vazifeli sanan, ters doğmuş erkek orospulardan namuslu kızdır.
makyaj ile namusun arasındaki bağıntı çözelememiş bulunmaktadır. bunu hangi kafayla yazdıysa, ona o kafayı ne yaptırdıysa barmen bir bardak da bana uzatsın lütfen.
bu nedir ya dediğim başlıklar serisi vol 75323810.
(bkz: başlık sıçmak)
din konusunda bihaber insanların burada başlık açmaları ne saçma.

peygamber efendimiz bize elde ettiğinizin en iyisini giymemizi ve bulabildiğimiz en hoş kokuları sürmemizi emrederdi.
peygamber efendimiz, saç bakımı husûsunda, umûmî bir tavsiyede bulunmuşlardır: "kim saç bırakmışsa, onun bakımına dikkat etsin". " saçı olan, saçına ikrâm etsin".

yani bu demek oluyor ki allah'ın yarattığını en iyi şekilde korumak kollamak gerekir. demire gereken özeni göstermezsen paslanır.
Namus dediğiniz şey nedir sizin? Ne oluyor, neye benziyor? makyaj yapan bir kadının namuslu olup olmamasını nasıl ölçebiliyorsunuz? Kadınlar makyaj yaparsa namussuz, erkeklere bakarsa namussuz, işe giderse namussuz, müzik dinlerse namussuz, sıçarsa da namussuz... asıl namussuz olan şey sizin o aptal ve küçük beyninizin düşünceleri.
namus makyajla ölçülebilecek bir kavram olamaz.
makyajı yapan kişi genelde kendini iyi hissetmek için yapar. söz konusu bahsetiğiniz kur'an 'da bayanlara altın haram kılınmamıştır. bu güzellik hoşluk unsuru olduğuna göre makyaj kesinlikle yasak veya inançlı bir insanın dediği gibi 'günah' değildir. bu sadece yobaz bir tarikatçı önermesidir. adam gibi ibaadet edenleri de biliriz. bu kadar basit konuları açmazlar bile. adam olun artık!
Namusu bacak arasında ararım
Dişi sinek bile görsem laf atarım

demiş manga ama bacak arasına inmeye gerek duymayıp direk yüze bakarak namus analizi yapabilecek kadar gelişmiş namusölçerlerimiz varmış da haberimiz yokmuş. bir de türkiye gelişmemiş derler , pehh !!!
çok çirkin bir yaklaşımdır.
makyajda dahi namus arama becerisini gösterme yetisi enteresandır.
fazla makyajdan bende hazlanmam lakin yakıştıranıda gördüm.
makyaj kadının süsüdür.
rimelle, rujla, fondötenle namussuz olunmaz.
ha derseniz "yok arkadaş makyaj ahlaksızlıktır" o zaman size en bakımsızından niyaz ederim.
makyaj yapmayan kızdan daha ucuzdur. dudaklarına sürdüğü ruju erkeğinin penisine bulaştırır. makyaj yapmayan kız oral yapmaz, uyandırayım.
bir kızın namusunu yaptığı makyajla ölçmek doğru değildir. ayrıca her makyaj yapan namussuz dersek bu durumda iftira atmak gibi bir büyük vebalin altına girmiş oluruz, isteyen makyaj yapar müslüman olarak bize düşen kim nasıl giyinmiş olursa olsun nasıl boyanmış olursa olsun dönüp ona bakmamaktır, allah göz kapağını gözünü sadece tozdan koru diye yaratmamıştır, aynı zamanda harama karşı o göz kapaklarını kullan diye yaratmıştır. evet makyaj olayından bende hoşlanmam ama bu sadece benim kişisel tercihimdir başkasına karışma hakkı vermez. bu sebeple bu tür şeyler konuşmak doğru değildir.
(bkz: alakaya bak çay demle) kadını makyajla namussuz diye fişleyen enteresan insancıkların inançları. kafanızdaki o onarılmaz cehalet yüzünden ahlak dersi vermeye çalışan yobaz insan söylemi. zihniyete bak ne kadar zavallısınız yahu.
''kızın namusu''dur.
bizim değil.
senin, onun, bunun değil.
o kızın namusudur.
ondan başkasını ilgilendirmez.
bacak arasında değildir.
kimseyi ilgilendirmeyen namustur.
(bkz: su katılmamış yobaz)

makyaj yapan kızın namusu nedir allah aşkına. makyaj ve namus arasındaki bağlantı nedir. *
(bkz: türbanlıların aşırı makyaj yapması)
tespiti bu başlığı açan yazara ve dahası hiç bir insan bozmasına düşmez.
(bkz: şimdi sen de herkes gibisin)
(bkz: çıktır git)
kaşlarını alan erkeğin bakirliğini veya namusunun konuşulmadığı gibi bununda çok saçma olduğu kanısında olduğum başlıktır.**

memleketimizde ne kadar çok namus bekçisi varmış maşallah.
(bkz: türbanlıların makyaj yapması)
hiç kusura bakmasınlar ama tartışma konusu olan namustur.
hocam hafif makyajlı olanlar hem namuslu hem namussuz mu oluyor yağnee ?
o değil de senin ben beynini şey edeyim af edersin.