bugün

enflasyonun tek faydalı yanıdır. yeter lan sahte avratlarla karşılaştığımız, üzerinizdeki makyajdan ne dediğiniz anlaşılmıyor.
sağlık için yapılacaktır. kesin. çok düşünüyor devletimiz bizi.
sikinti yok, jöle fiyatı artmasın yeter.
Beni ilgilendirmeyen hede, zira makyaj yapmayı tercih etmiyorum bilmiyorum da.
eskortları rahatsız etmiştir.
O fiyatları gördükten sonra iyi ki diyorum iyi ki makyaj delisi değilim.

ihtiyacım yok, kıps.
Artık bir yetkilinin dur demesi gerekiyor.
Gerçekten bııktıkkk usandık.
Allah' tan öyle çok makyaj yapan birisi değilim. Aylaynır, ruj, maskara, nadiren de allık.
Fakat bunların bile masrafı bazen gerçekten ağır geliyor.
Bu sektör de nasibini almış ve beni fazlasıyla derinden yaralamıştır. Birileri “oh gerçek yüzleriniz göründü falan filan…” demiş. Hayır kardeşim gerçek yüzümüz görünmedi fiyatlar arttı diye sevdiğimiz ürünlerin daha uygun fiyatlı muadillerine, sevmediğimiz markalara yöneldik, aynen boyamaya devam.
yakında zihni sinir makyaj proceleri ortaya çıkar.
Yeter artık gerçekten yeter.
600 milletvekili var, neden bir tanesi bile çıkıp bu konudan bahsetmiyor çıldırıyorum.
Bir allığı 4 yıldır bitirememiş olsam da (evet tarihi geçti ama bi şey olmuyo xd) arada yeni kozmetik ürün almak hoşuma gidiyor. Bir iki zevkimiz vardı onun da içine ettiler bravo...
Gerekirse evin rızkından kesicez bunları alıcaz kızlar.
Skmde değildir maalesef.

Genel itibariyle makyajsız bir canavar olarak dolaşıyorum.
Deyzinin makyajlı halini merak ederim hep tombul tombul. Makyajsız halini bilirim de.
Millet yiyecek ekmek bulamazken varoş gülleri makyaj malzemelerine takmış kafayı.

Sizin insanlığınıza tüküreyim.
çok vergi geldi çok.
Bazı beyler fazla saçmalamış. Mesele sadece ruj, fondöten, kapatıcı falan değil. Genel olarak kozmetik ürünleri ebesinin örekesi oldu.

Fondöten yerine bb krem kullanan, cilt bakım ürünleri alan bir kadın olarak son zamanlarda yeni ruj bile almıyorum. Evdekilerle idare ediyorum. Ayrıca burada "makyajlı kadın sevmiyorum yeaaa doğallık candır" diye ayak yapan erkeklerin çoğu makyaj yapan kadınlara bayılıyor. no makeup denen, makyajsız gibi görünen makyaj türünü yapan kadın sayısı arttığı için onları da doğal zannediyorlar. Makyaj yapmak kötü bir şey değildir. Güzel olanı belirginleştirmeye yarar.

Ayrıca ped konusu da doğru. Erkekler için tıraş bıçağı ve köpük ile kadınlar için pedler çok uygun fiyata satılmalı. Bunlar zaruri ihtiyaç.
Bir çamaşır suyu 2.5tan 16.5 tlye çıktı, makyaj malzemesi nasıl pahalanmasın amk!
Ablam eskiden 3 liraya aldığı asetonu 17 liraya aldı bugün.
bi de başımıza güneş kremi çıktı makyaj değil de biraz bunun hakkında konuşmak istiyorum. bu güneş kremi manyaklığı nedir?
ben bu yaza kadar denize havuza gittiğim günler haricinde yüzüme güneş kremi sürmedim. hiç de bir güneş lekesi olmadı. bence çoğu insan da sürmüyordu bunu.
şimdi böyle bir güneş kremi manyaklığı var ortalıkta. kışın da kullanılmalı diyenler, akşam da sürün diyenler, yok güneş kremi sürmeden perdeleri açmayın, ışıkları yakmayın, bilgisayar ekranına bakmayın... bunlar birtakım uydurma laflar. bir kısmını da şu an ben uydurdum ama gerçekten böyle bir manyaklık var.
50 ml güneş kremi olmuş iki yüz lira. bir de iki parmak kuralı diye bir şey çıkarmışlar; kremi parmak boyunca sürüp bu iki parmağı yüze yediriyormuşuz. bu hesapla krem on beşinci günün şafağında bitiveriyor ve dışarı çıkamıyorsun. az süreyim idare edeyim de dedirtmiyorlar yani. fiyatları tabii değişiyor ama öyle yoğurt gibi bembeyaz duranı da alamazsın.
bir yandan da kremsiz çıkarsam vicdan azabı çekeceğim artık. bu algı bana geçti çünkü aldım kabul ettim. bu sene güneşe lekelendirme özelliği yüklenmiş. inancım tam. çok açık bir şey bu.
mecbur bi para bayıldım halbuki hep de evdeyim böylelikle daha uzun süre kullanırım diye düşünüyorum. hem dışarı çıkarsam sürüp kendimi tatilde hissederim belki. benim için güneş kremi tatildir. on beş dışarı çıkıştan sonra da artık kış gelmiyorsa yapacak hiçbir şeyim yok. bir kere güneş kremi alabilecek param ve motivasyonum var. güneşin de haberi olsun ikincisi olmayacak.
Artık durdurulamaz noktaya gelmiştir fakat bir allah' ın kulu milletvekili çıkıp meclis kürsüsünde yumruğunu vurup da bunu dile getiremiyor buna şaşırıyorum. Biz bunları niye seçtik ya niye niye?

Şuraya bak bi maskara 284 tl. Bir de indirimli hali. Şaka gibi.

görsel
erkeğe ''erko'' diye liseli bebe lakabı takınca olmuyor be eloriacım, yinede sen bilirsin.

tanım; erkolar olarak çokta çükümüzde olmayan artışlar nede olsa erkoyuz biz.
zaten bu makyaj malzemeleri aşırı pahalı şeyler. Şimdi nolmuştur kim bilir. Ayrayrır 1000 olmuştur kesin.
Filli momento silan serisini öneririm kızlar.