1. 1.
  zamanında sadece fetocuların değil onlarla çok sıkı fıkı olanlarında sevdiği yiyecek idi. sonradan yorgan yanınca bu bizim çomarlar fetoculara kendilerini aradan çıkartıp "şakirt" * demeye başladı tabi maklubede gözden düştü o arada..
  6 ... mel mel bakan gibson
 2. 2.
  fetöcü değilim ama maklube gerçekten çok güzel.
  ... dilimin ucundaki sarki
 3. 3.
  Kesinlikle katıldığım önermedir. Bi zamanlar fem dershanesine giderdim hoca herzaman maklube yapardı. Hatta çogu hoca maklube yapardı öğrencilerine. Okunmuş falan mıydı acaba neydi
  2 ... evetsen
 4. 4.
  yerken dudak ile burun aranızda kalan kısmın kaşınmaya başladığı bitirdikten hemen sonra sabah traş olmuş olsanız bile gür bir şekilde badem bıyığınızın çıkması ile sonlanan sürece ait gerçektir.

  adamların milli yiyeceği bu lan resmen * birde pilav tabi malum "abiler ile pilavlı sohbetler" vardı. önceden yasaldı hatta bu "kavgalardan" önce biz makarasını yapıyoruz diye çok kızıyordu bazıları şimdi bizden çok onlar kızıyor bu pilavlı sohbetleri yapan abilere ve maklubecilere. hayat çok enteresan..
  9 ... mel mel bakan gibson
 5. 5.
  manasız pilav olması yetmezmiş gibi bi de yerken dökene bulaşık kitlenen pilav türü. bi çatal almışlığım vardır lakin 2. de olayı riske atmamak için 'elhamdülillah' deyip kalkmışıdır. 20 kişilik bulaşık zor tabi.

  not: fetöşçü değilim ama yemek var dediler gittim.
  ... biriberrinmidedi
 6. 6.
  tepsinin ortasına tencere gömülür ters bir biçimde sonra kalan kenarlara salata yoğurt salata yoğurt konulur.

  pilav sade değildir üst katmanı patates ce ettemn oluşur.
  1 ... donanim haber olucusu
 7. 7.
  Komik ve saçma başlık.

  Bir karine oluşturmaz tabiki.
  ... 1241251251