1. 1.
  Yok artık dedirten bir teknoloji eğer varsa. Yada gelecekte bir gün olursa.

  Arkadaşımın yarın nikahı varmış gece gece ne giysem diye bakınırken mangodan aldığım bi ayakkabıyı gördüm zihnimde tekrardan beğendim onu giyeyim falan diye düşündüm.

  Sonra instagrama bir girdim anasayfada gezinirken mangonun sponsorlu reklamı çıktı karşıma. Gece gece bi korktum açıkçası acaba bu teknoloji çıktı da ben mi bilmiyorum.
  7 -2 ... entry de mi girmiyagh
 2. 2.
  imkansız olmayan bi olaydır. Belleği çok güçlü ve hızlı bir bilgisayara bir kişinin doğduğu günden beri yaptığı seçimleri tercihleri vs yi yükleyebilirseniz o kişinin bir şeyi seçme olasılığını hesaplayıp size sunabilir. Ama internet olayı başka bi şey. Siz neyi çok araştırırsanız reklamlarda o karşınıza çıkar.
  2 ... anima mundi
 3. 3.
  beyler şu an seneyi 2008 sanıyor, ses etmeyin heyecanlanaın biraz daha.
  1 -2 ... lan senin de nickinin de amk
 4. 4.
  zihin ile iletişim kurmaya olanak sağlayan herhangi bir teknoloji üretilse, bu iletişim de görsel ve yazılı aktarılabilse iyi olurdu. sonuçta bugün kulağı duymayan için iletişim cihazları yapılabiliyorsa. beyne de etki edecek bir teknoloji her halükarda geliştirilir.
  1 ... evolution is here
 5. 5.
  okuyabilir mesela telepati yaparken yada çok içten birşey düşünürken beyniniz sinyaller yollar.bu sinyallerin işleyişini vb okuyabilecek kadar iyi bir teknolojik araç yaparsanız yakın mesafeden ne düşündüğü okuyabilir.birazda kişisel bilgilerinizi elde ederek vb şekilde %60 civarı başaralı bir sonuç elde edilebilir imkansız değil ama bu teknoloji bence bu 50 yıl içinde bulunamaz.
  ... bu nick bi harika dostum
 6. 6.
  umarım tost makinesinin böyle bir yeteneği yoktur.
  2 ... bay sakal