bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. .
    neden efendim erkekler makinaya katılamıyor diye kafa yorduğum sorunsal. hayır bayan ismi verip 'höööö, ben erkektim' yapan da yok programda.

burdan da okan bayülgen'e sesleniyorum. adam, biz de poroğrama telefonla katılmak istiyoruz. *
    1 -1 ... filleri kurtaran adam
  2. .
    bu yasak kalksa dahi erkekler aramayacak kadar akıllıdır.*
    1 -1 ... esprimakinasi
  3. .
    zorunlu entry

(bkz: ota boka sorunsal demek)

(bkz: ota boka ota boka demek)
    -2 ... bilgehan
  4. .
    zaga'yı da hiç erkek aramazdı.
    beyaz şov'un da tarihinde telefonla katılan sadece iki konuğu olmuştu.samantha fox'un geldiği bölümünde ilk olarak arto aramıştı *.kendisi samantha fox ile çok eskiden yaşadığı ilişkiyi anlattı.hemen sonra sıradan bir vatandaş arayıp samantha fox'un 80'lerde yaptığı rock, pop ve dans müziği karışımı hakkında bayağı bilgi vermiş konuya hakim olduğunu kanıtlayıp aradan çekilmişti.

söylemeden geçemeyeceğim.makinada da geçen sene eğitim yardımı yapıldığı bölümde ibrahim tatlıses* telefonla bağlanıp konuklar arasındaki yakın arkadaşı olan osman yağmurdereli'yle gayet samimi konuşmuştu ve orada olmak istediğini belirtmişti. *
    ayrıca olay yerinde bir kişi uzaklardaki eşine ferhat edip ardından okkalı bir küfür savurduktan sonra aklını kaybedip etrafa saldırmaya başladı.çıkan izdahamda 4 kişi yaralandı, bir çocuk ezilme tehlikesi geçirdi.
    ... fatality of fantasy
  5. .
    okan bayülgen denen bacakları kısa insanın , başka bir benzetme var o hakarete giriyormuş , erkeklerden alacağı ve almakla kalmayıp belki de yutabileceği ayarlardan korktuğu gibi bir izlenim yaratan yasaklar bütünüdür konu.
    madem izleyicileri arasında erkekler de var , madem stüdyoya erkekler izleyici olarak alınıyor , madem sen de erkeğim diye ortada geziyorsun , o zaman neden programa erkekleri bağlatmıyorsun? amacın? çekincen nedir?
    bunu açıklamazsan arkandan önünden konuşulur , belki haklı gerekçelerin varken haksız duruma düşersin...

haa bir de bir erkek olarak bu adamın erkekleri programa bağlamaması bir sorunsal mıdır?
    hayatta da değildir , olamaz , hiçbir tarihte de olmadı ama insanın üzerinde konuşmasını gerektirecek durum , ben akıllıyım ben zekiyim ben bıdı... şeklinde gezen bir insanın ne idü belirsiz davranış sergilemesi...

burdan bir sonuç çıkardım. demek ki dişi cinsiyete ayar vermesi daha kolay geliyor...
    belki de erkeklerinkisi uzun geliyordur *
    kendisine sorup , bu saçma davranışın amacını öğrenmek en mantıklısı olacaktır...
    yoksa insanın aklına bin türlü şey geliyor canım. *
    -2 ... aby
  6. .
    zamanında bir erkeğin arayıp gecenin bir saatinde işi sapıklığa götürebilecek kadar ileri gimesi durumunda, okan'ın artık erkekleri yayına bağlamamasıdır.
    ... kurbaa kermitin parmaklari