bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    güz itibari ile ara tuşuna basınca karşımıza çıkan yazı. soğuksa ısıtalım diyorsun onu da kabul etmiyor. nasıl ısınırsın diyorsun cevap vermiyor.

(bkz: atsan atılmaz satsan satılmaz)
    11 ... palta
  2. 2.
    + osman, bizi ışınla.
    - olmaz, makina soğuk. yürüyerek gidin, ışınla mı doğdunuz?

(bkz: cem yılmaz)
    11 -1 ... denizci cakabey
  3. 3.
    fotokopicide karsılasabilinecek eger acele ediliyorsa insanı delirten "abi bu makina ısınmaz mı?"* sorusunu sorduracak olaydır söyle örnekleyelim :
    fa : fotokopici amca
    dd : dopdop

dd: abi su ders notlarını hemen bi fotokopi cekebilcez mi derse gec kalıyorum
    fa: tamam ama dur iki dakka makina soguk acayım simdi cekeris
    dd: tamam abi...
    * 30 saniye sonra
    dd: abi ısındı mı makina cekiver sunları
    fa: bi dakka genc ısınınca cekices dedik ya
    dd: tamam abi ben kapıda sigara iceyim bekliyorum
    *sigara bitmistir yani yaklasık 5 dak sonra
    dd: abi nooldu
    fa: dur bakıyım ısınmıs olması lazım
    dd: tamam abi*
    fa: genc makina bozulmus kusura bakma
    dd: ?!?!?!?!?! tamam abi dersi de kacırdım zaten kolay gelsin*
    4 ... dopdop
  4. 4.
    arada bir çıkan hede. server bunalıma girince bu mesajı atıyor arama yapmaya çalışan yazara.
    1 ... xargn
  5. 5.
    an itibariyle arama yapmak istediğimizde "arama fasilitesi bir dakikalığına kapalıdır." cümlesinin hemen altında bizi karşılayan yazı. 8 dakika oldu.
    edit: gitti.
    2 ... laz vegas
  6. 6.
    şu sıralar arama fasilitesini düzenli olarak hacılandığını bildiren mesajdır. hayır işin enteresanı bir türlü ısınmıyor da namusuz... kuzey kutbunda aküsü tükenmiş bmc kamyon mübarek.
    4 -1 ... olursemkantinegelmeistemem
  7. 7.
    arama fasilitesi bir dakikalığına kapalıdır yazısıyla beraber karşıma çıkan yazı.
    bu ne lan.
    2 ... ismimuzundiyenickimkisaolsun
  8. 7.
    an itibariyle "arama" yapmak isteyen yazarın karşısına çıkan "arama fasilitesi bir dakikalığına kapalıdır" yazısının altındaki bkz.
    1 ... hot source
  9. 8.
    başbakanın "van münit"i gibi, "1 dakika" denmesine rağmen 1 dakikadan fazla süren sozluk olayıdır. olay süresince arama panelini kullanmak yerine google kullanılabilinir. (sozlukte arayacagınız kelimenin yanına "uludagsozluk" yazın)
    ... seri dogusun kulusu
  10. 9.
    bu yaz sıcaklarında soğuk kalmayı başarabilen arama fasilitesinin durumu.
    4 ... inheritance vice