bugün

tv makinesini sevmek ve izlemek zorunda olmadığını düşünen insanlardır. bende sevmiyorum ve hiç izlemedim tv makinesini. bu yüzdende program hakkında olumlu veya olumsuz eleştiri yapma gibi bir hakkım yok. okan bayülgen'e çamur atmayı da hiç düşünmedim. isteyen izler istemeyen izlemez. bende izlememe hakkımı kullandım izlemiyorum. bunu eleştirmekte başkasına düşmez. çünkü ben izleyenleri eleştirme ve onlara önyargılı davranma terbiyesizliğinde bulunmuyorum.
türkiye'de kaliteli talk show programından anlamayan insanlardan oluşan azınlıktır....
okan bayülgeni sevmeyen insanlardır.ön yargıyla bakılmamalıdır programa.
okan bayülgeni çok sevip tv makinasını sevmeyen insanlar da olabilir, asıl bu konuda ön yargıya düşülmemelidir.
hem okan bayülgeni sevmiyor, hem de tv makinasını sevmiyor olabilir, asıl bu konuda ön yargıya düşülmemeli...
durmadan dalga geçerek para kazandığı medyanın tam ortasında kaymağını yiyen bir adamın programını sevmiyor diye neden garipsendiklerini çözemediğim insanlardır.
david letterman'ı tercih eden insanlar da olabilir.
yapılan esprileri anlayamayan ve programın ağırlığı altında ezilen tiplerdir.
farid farjad'ın kemanından etkilenmeyen insan gibidir. bin döveceksin , bir kere dövdüm diyeceksin böylesini.
*
(bkz: linç kültürü)
(bkz: seyretmek zorundamıyım arkadaşım)
(bkz: bırak kaybettiğim benim olsun)

(bkz: herkes aynı şeyleri yapmak zorunda değildir)

(bkz: tek tip insan yaratma heveslisi insan modeli)
insanlarla dalga geçen birini seyretmek istemeyen insandır. *