1. 1.
    Hemoroidi araştırırken tesadüf eseri rastladığım sorulardır. Doktorlara yoğun bir şekilde yöneltilen dötüme cisim soktum anlaşılır mı temalı sorulardan yola çıkıldığında koskoca ülkede lüleden yememiş erkek kalmamış gibi bir şey bildiğin.

Birkaç örnek:

Taner
    Hocam merhaba m yakın zamanda makatıma 3cm genişliğinde salatalık soktum şu an kabızlık yaşıyorum onunla ilgisi olabilir mi?
    Dr.Muharrem KAYA
    hayır beslenme alışkanlıkların nedeniyledir

Fatih
    merhaba hocam ben arkama parmagımı soktum simdi buyuk tuvaletimi yapamıyorum tuvaletimi nasıl yapabilirim
    Dr.Muharrem KAYA
    barsakta pasaj oluşturacak bol sebze -meyve tüketmelisin.

Burak
    Merhabalar hocam? 17 yaşındayım 1 seneye yakındır 2 veya 3 ayda bir makatıma cisim sokuyordum. Çok pişmanım, popom yuvarlak oldu veya ben öyle hissediyorum. Hiç bir hastalık olmadi makatim da suana kadar. Ama genisleme var. Nasil duzelir. Zamanla gecer mi ? Cok pismanim birdaha yapmicam. Nasil eski haline doner veya az da olsa duzelir. Egzersiz mi gerekir ? Zamanmi ? Lutfen cevaplayin lutfen??
    Dr.Muharrem KAYA
    egzersiz yapabilirsin,zaman içinde tekrarlamazsan bir miktar geriler

https://www.doktoronerile...i/comment-page-1#comments

(bkz: iğrençsiniz ibneler)
    17 -2 ... nesgayfe
  2. 2.
    Vay mk dedirtmiştir.
    3 ... tatardoktor
  3. 3.
    makat genişlemesiyle ilgili efsanevi sorular
    2 -1 ... true
  4. 4.
    Hasanali

Merhabalar hocam lütfen sorumu cevaplayın 17 yasında erkeğim günlük masturubasyon yapıyorum fakat makattan cisim sokarakta zevk alıyorum bugüne kadar 16 cm uzunluğunda 3 cm çapında cisimler soktum fakat çapı arttırmak amacıyla salatalık soktum 4 cm kadarı içerde kaldı bir sıkıntı olurmu üstünden 7 saat geçti henüz tuvalet yapmadım nolur cevap verin
    Dr.Muharrem KAYA
    o salatalığın çıkarılması gerekir
    3 ... nesgayfe
  5. 5.
    Bariz trollemişler. garibim doktor, meslek etiği gereği katlanmış hıyarlara.
    5 ... asuregibisurat
  6. 6.
    Lütfen seks yapmak için kıçınızı veya ağzınızı kullanmayın.

Kamu spotu.
    ... glgelivadi
  7. 7.
    Kaan

Slm hocam.ben ergenlik inde escinsel ilişki yaşadım. Pasif
    olarak suan ben gay miyim.bir daha da yapmadım.
    Dr.Muharrem KAYA
    ne hissettiğine bağlı
    4 ... nesgayfe
  8. 8.
    serdar

slm hocam bir düğün de alkol aldığım gün bayilmisim benim makatima soda şişe si sokmuslar ama şimdi bir genişleme var zararı olurmu
    dr.muharrem kaya
    olması beklenmez
    1 ... nesgayfe