1. 1.
  "kazdığı" dediysek kendi değil tabi. foça belediyesi işçilerinin sorumsuzluğu sonucunda olmuştur. yoksa koca belediye başkanı yolun orta yerini kazıp öylece bırakacak değil ya.

  bütün suç işçilerin, kesin akepeliler ibnetorlar. pusu atmışlar sayın belediye başkanımıza , yoksa izmir' de bu gibi çağ dışı görüntülere sittin sene rastlamak mümkün değil.

  geçmiş olsun sayın başkanım, umarım size bir zarar gelmemiştir. mercedesin koy götüne gitsin. yalnız , bu suikasti gerçekleştiren akepeli çalışanlarınızı bir an önce bulup ifşa edin derim ben.

  bir dahakine kuyu kazıp makam aracınızla birlikte , komple sizi oraya atmayacakları ne malum?

  makam aracı ile kazdığı çukura düşen foça bld bşk
  4 -6 ... caksoy 58
 2. 2.
  Kesin chplidir. Ahaha bir de ülke yönetmek isterler.
  5 -1 ... zallin kuzeni
 3. 3.
  Sanırım "Kendi kazdığı kuyuya düşmek" deyiminin hakkını veren başkandır. Geçmiş olsundur.
  3 ... hexa gram
 4. 4.
  Trafik kazası olmuştur. Hemen de şeyetmeyin. Olur böyle vakalar, bizim medya affetmez yakalar.
  1 ... gazeloglu
 5. 5.
  "Sözcüğün yanlış yerde kullanılmasından kaynaklanan anlatım bozukluğu" barındıran başlıktır. "Makam aracı ile kazdığı çukur" ifadesi "Çukurun makam aracı ile kazıldığı" gibi bir anlam ortaya çıkarıyor. Bu yüzden başlık: "makam aracı ile kazdığı çukura düşen" değil; "Kazdığı çukura aracı giren başkan" Ya da "Makam aracı kazdığı çukura giren Başkan" olmalıdır.
  Edit: Bilgisi olmadan fikri olan yazara ufak bir not: "Başlığa noktalama işareti koyulsun" diyor muyum ben? Bir okusun bakalım. Başlıkta noktalama işareti kullanılamadığı için "kazdığı çukura aracı ile düşen başkan" yazılması mantıklı olandır. Demek istediğim, bu. Neden konuyu noktalama işaretine bağlayıp saptırıyorsunuz ki? Böyle çarpıtmalara ne gerek var? Yazı yazarken daha özenli davranalım, lütfen. kurallara uyalım. Teşekkürler.
  1 -2 ... hexa gram
 6. 6.
  koskoca belediye başkanı kötü yola düşmüş bizimkiler "anlatım bozukluğu" diyor. az insan olun be, başkan cehapeli diye hep bunlar değil mi?
  -1 ... caksoy 58
 7. 7.
  Başlıkta noktalama işareti mi var amk?
  1 -1 ... bigbadtrip