1. 1.
    kalemi kuvvetli bir yazar. sâfâlar getirmiş.
    1 -2 ... sair sozu
  2. 2.
    silinirse ki Allah korusun türbedarı olmayı istediğim nicki güzel yazar.
    ... abd i acz
  3. 3.
    daha 23. girisinde dikkatimi çekmekle kalmamış, başlık altına beni çekmiş yazar.**
    (bkz: #4639822)
    ... fidelcastro
  4. 4.
    6. neslin iyilerinden. hoşgelmiş. dikkat etsin de uzun süre kalsın bu sözlükte.
    3 -1 ... takino parmino
  5. 5.
    böyle adam gibi yazmaya devam ederse silinecek diye korkutan yazar.
    1 -1 ... fidelcastro
  6. 6.
    recep tayyip erdoğana saldırıldığı zaman karşılığını Atatürk'e saldırmak olarak veren yazardır. Bir de Necip Fazıl'ı savunuyor...

(bkz: ataturk un filistin icin tarihi sozleri/#4659558)
    (bkz: ataturk un filistin icin tarihi sozleri/#4659661)

Sonra Necip Fazıl'ı neden kötülüyorsun Pusat. işte NFKya üstadım diyenlerin nasıl yetiştiği ortada.

Neyse bana ne.
    2 -3 ... selim pusat
  7. 7.
    ne için geldiğini limanla kavgalı isyankar kaptan nickli yazar kişiye verdiğini sandığı ayarla belli eden yazar.
    hayır kızcağız gelip sana sil demiş, ne güzel de uygulamışsın. sonra bunu reklam yapar gibi ne diye millete duyurma ihtiyacında bulunuyorsun ki? ölsün, gebersin, ne bok yerse yesin mi diyelim tanıdığımız, sevdiğimiz bir kişi hakkında?

sen istediğini dersin, sana gelir biri de istediğini der, apışıp kalırsın.
    ve de bu yüzden lütfen gocunma çünkü en iyi şekilde hakettin.
    5 ... ashaf
  8. 8.
    bana düşmez lakin bildiği doğrultuda yazmaya devam etmesini istediğim yazar.
    -1 ... acz ve fakr
  9. 9.
    az okuduğunu düşündüğüm yazar...
    3 -1 ... demolay
  10. 10.
    entrylerini cok beğendiğim orjinal ve kaliteli yazar. takipteyim kendisini. insalah birgün bi yerde karşılasıp sözlüğün gidişatı ve bize neden bu kadar dert olduğunun sebeplerini tartışırız.
    (bkz: nick altlarinda yasayan sozluk bakterileri/#4668101)
    2 -2 ... maktul