bugün

insani bir biçimde duygularını dile getirmiştir hümanist olmayan dalkavukları üzen eylemdir aynı zamanda.
Bazı kokusmusları rahatsız etmiştir yazık.
kürt dayanışması . bazen
gizli , bazen açık ............
görsel
Çıkıp delikanlı gibi ben de pkk'lıyım desen aslında sorun olmayacak ama böyle yavşak yavşak kıyıdan köşeden hem nalına hem mıhına vurmaya çalışınca olmuyor mahsun efendi. Ahmet kaya'nın linç edildiği geceyi hatırlayın mahsun üçkağıtçısının nasıl bir karaktere sahip olduğunu anlarsınız zaten...
" bir insan evladı" nın gösterdiği duyarlılık...
Sanatçı duyarliligini gostermistir.
Kimseyi enterese etmeyen paylaşımdır sizene.
"Katranı Kaynatsan Olur mu Şeker, Cinsini Sevdiğim Cinsine Çeker" Sözünü Layığıyla Yansıtmayı Başarmış mezopotamya eşeğınden şaşirtmayan açıklamalar..
Üzülmüştür, olur.
oha lan 30 senedir muzik piyasasinda hadi akpnin kadrolu muzisyeni diyeni anlarimda, ki buda dogru degil... mahsuna pkkli diyen bayagi bir cahildir... kizin eylemine destek vermis falan degil sadece olumune uzuldugunu aciklamis, devlet bahceliye sorsan onunda iyi oldu geberdi falan diyecegini sanmiyorum duyunca uzulduk falan derdi her halde...

askerimiz polisimiz icin mahsun yukarida akli sira ayar veren kisiden fazla dusunuyordur...
Her Kürt’e PKK diyen kininizde boğulun...

Mahsun’u yıllardır takip ederim, hep barıştan yana tavır aldı, bizim millet böyle bir adama bile iftira atıyor, pkk yaftası yapıştırıyor.

Keşke Kürtlerin geneli de mahsun gibi olsa da bir orta yol bulunsa...

Türk’ün kafatasçısı ile Kürt’ün kafatasçısı arasında sıkıştık kaldık.
yerinde bir twitttir. helin bölek orucun sonunda şehit olmuştur. açık ve net.
Eee ne demiş? Bi insanın ölümü üstündeki üzüntüsünü dile getirmiş. Bunda yargılanacak ve yadırganacak bir şey göremiyorum. Ne kadar kararmış kalpleriniz böyle. Üzüntüsünü bile yaşamasına izin vermiyorsunuz insanların. Bu acı yarıştırma merakınız beni bitiriyor.