bugün

mesafeyi 34 dakikaya indirmesi ve bu yıl sonunda istanbulluların hizmetine açılması planlanıyor.
deneme amaçlı ilk kez çağlayan-mecidiyeköy arasında kullanma şansım oldu. diğer metrolara göre daha yeni ve modern duruyor. sürücüsüz olduğu için tıpkı üsküdar-çekmeköy metrosunda olduğu gibi duraklarda korkuluk var. ileride kabataş'a uzatılacakmış. daha sonra da kabataş-esenyurt metrosu olarak hizmet verecekmiş.
bazı istasyonları yenikapı - havalimanı metrosundaki gibi yerin üstünde olan metro hattı.

örneğin: kağıthane ve alibeyköy istasyonları.
Nurtepe mecidiyekoy arasi metro istasyonlarinin 4 aya yakindir kapali olmasindan dolayi bir ise yaramayan metrodur. Nurtepe mecidiyekoy arasi ucretsiz otobus koymuslar. Zaten nurtepeden mecidiyekoy e gitmek otobusu bekle bin git bir saat.

iki durak yuzunden yolculari rezil rusva eden metro hatti.

Dort aydir nasil acilmaz lan isleyen iki durak.
mecidiyeköy istasyonunun ekim ayı içinde açılması planlanıyormuş.
ben bu metronun açılacağına olan inancımı kaybettim ela.
atışalanı'na da bir istasyon yapılması gereken metro hattı.
istanbul'un kuzey bölgesi için oldukça faydalı metro hattı.
açılmayacak.. gelin hep birlikte vazgeçelim şu başlığa entry girmekten Artık birbirimizi umutlandırmayalım.. böyle bir metronun fikri dahi hiç ortaya atılmadı ve nurtepe diye bir yer yok kabullenelim
görsel
görsel
bugün bindiğim metrodur. bu metroyla mahmutbey'e kadar gitim ancak oradan istoç yakın zanediyordum.
ak partinin iz bırakan eserlerinden biridir. bazı utanmazlar hem seyahat eder hemde reisi eleştiriler.
ak partinin değil chp'nin iz bırakan eseridir. açılışını sevgili imamoğlu abim yaptı.
ak partinin dünyaca ünlü istanbul projelerinden biridir.

aykolik cahil ergen olduğunu biliyordum da bu kadarını tahmin etmemiştim. gir googleye bak kim yapmış temeli atan yarsından çoğunu yapan kimmiş. kemalist sıvacı arkadaşlarına mesaj at sor.
temeli atan akp'ymiş ancak yarısından çoğu bilgisine ulaşamadım ama zaten kimin yaptığı çok da önemli değil. önemli olan yapılmış olması. kimin yapmış olduğu göreceli bir durum.