bugün

ibretliktir.

+18.

https://www.youtube.com/watch?v=ENntA7jIDEI
kudurmuş kadınla evlenmesi olarak değiştirilmesi gereken başlık. asıl ibretlik olan kadının, gelinlik altına pantolon giymesidir.
Mahmut tuncerin türkü söyleyerek zombiyi kendine getirmeye çabalamasıyla ibretimi aldım.

Buyrun sizde alın; ibret al
Kurgusunu siktiğimin filmindeki olay.

O ney lan öyle, kadın kuduruyor herkes izliyor filan en son biri sıkıyor, hadi onu da geçtim Mahmut tuncer neden edalı edalı türkü söylüyor.

Ben bugünlerimize şükrediyorum.
dünyanın en anlamsız videosudur. kadın nereden virüsü kapıyor, neden ölmeden bir anda dönüşüveriyor ? neden kafasından vurulduğunu görmememize rağmen kafasından vurulmuşçasına ölüyor ? neden orada bir adam silahla bekliyor ? ve asıl soru, neden mahmut tuncer kadına türküyle müdahale ediyor ?
evlendiği kişinin hem dişi hem de bayan olması şaşkınlık vericidir.
romeo ve juliet'in farklı bir varyasyonu olmuş. Gelinliğin altına siyah ispanyol paça pantolon giymiş gelin gözlerimi yaktı.
Bir zombi filminde anlam arayanları göstermiş başlıktır.

Evet bence de yönetmen zombinin hayatını bize tam olarak yansıtamamış. Anlatmak istememiş. Oysa daha tarafsız olup zombinin hayatını tüm çıplaklığıyla ortaya koyması gerekirdi. Zombinin türküyü duyduğu anda neden sakinleştiğini bize açıklamalıydı.

Zaten bu bir b-film değil zombi belgeseli değil mi?
güncel Önemli Başlıklar