bugün

ölünün arkasından sevinilmeyeceğini bilmeyen tiptir. ne ağlamışım bdv ye hee ? senin işin işlem yapmak yazarlık yapacağın zamanda yazarlarla polemik yapmamaktır. zall ismayıl manifestosudur bunları öğretmediler mi sana? lan benim adım frank benim düşümcemden sen değil feriştahınız gelsin değiştiremez. yazarlık nedir haa düşünceni yazmaktır ben düşüncemi yazarım senin gelip bıdı bıdı etmen benim fikrimi düşüncemi değiştirmeyeceğime göre neden bi taraflarını yırtıyorsun? sabahtan akşama kadar yazıyorsun ben hiç şunu bunu neden yazdın diye sordum mu sana sormam çünkü beni alakadar etmez fikrinide değiştirmez hal böyleyken neden frank için sadece ben için enerji harcıyorsun.
Sevinmem aksine üzülürüm boş yaşmiş diye.
Yaşar Nuri'nin tırnağı etmez bu adamların hiçbiri. islam alimi dediğiniz adam Allah'tan gayrısının alayına isyan eder. Çarpıklıkları sineye çekmez. "Bi' kereden bir şey olmaz" diyen kevaşelerin, "rahmetimiz gazabımızı aşmıştır" diyen şirkçilerin alnını karışlar; yoksa gitsin kumda oynasın! Durup dururken değil bunları yapmadığı için sevmiyorum bunun gibi adamları. Hem mesleği neydi, o bile belli değil. Evliya dediğimiz, alim dediğimiz adamlar sepet satmış, çalışmış çabalamış; ekmek parasını böyle kazanmış. Dünyalığını dini pazarlayarak kazanan adamlar bizden uzak olsun!
Kuran'da ne tarikat var ne cemaat. Bölünmeyin, ayrışmayın ayeti var. Neden inatla toplumu din sosuyla bölen insanlara sempati duyulur? Madem dindarsınız neden tarikatçısınız?

Ayrıca, yaşar Nuri Öztürk 'e kurban olun siz. Allah ile aldatanlardan olmadığı için sevmediğinizi biliyoruz. Bari iftira atmayın müfteriler.
Halka bir lokma bir hırka edebiyatı yapan bu tarikat liderleri neden zenginlik, ihtişam içinde yaşıyor? Neden söyledikleri ile yaşantıları uymuyor?