bugün

Kahve markası değil miydi la bu?
Allah ete kemiğe bürünüp mahmut oldu mu diyorlardı bunun için.

Putperestler sizi.
Rabıta denen şeyi ülkemize getiren nakşi şeylerinden, Türkiye bu ve bunun gibilerin ülkesi olamaz.
"Artık Türkiye, din ve şeri'at oyunlarına sahne olmaktan çok yüksektir. Bu gibi oyuncular varsa kendilerine başka taraflarda sahne arasınlar."
ATATÜRK
görsel
açılın beyler allah geliyor.
Türkiyede o kadar cemaat lideri var sadece bu adamın kötü bir işe karıştığını duymadım. Alim bir zattır. Siyasete ticarete katılmaz memur yetiştirmez. Kendi halinde birisi. Yani benim gördüğüm kadarıyla. içini bilmem. Bana sorarsanız tarikat falan bunlardan uzak durun. Şüphesiz balikesirli dış mihraklara oyuncak olmaz.
bunların fatih de bir ibadethaneleri var. götürdüler beni kıramadım gittim. avluya girdiğimde ilk dikkatimi çeken tuvaletlerin kapısında ki hela yazısı oldu. birden zamanda yolculuk yapıp orta çağa geldik zannettim. mübarek zat' ı! beklerken bana hakkında bilgi veriyorlar. haliç' in üstünden yürüyerek geçtiğini anlatıyorlar. ben de geçiyorum dedim. önce bir şaşırdılar. haliç köprüsünden yürüyerek geçiyorum diye düzeltim. meğer zat-ı muhterem suyun üstüne basarak geçiyormuş. ne var bunda daha geçen gün bir ilizyonist de suyun üstünde yürüyordu ingiltere de bir hilesi vardır mutlaka diye düşünürken birden bir uğultu koptu. herkes toplanmış bu zatı görmeye çalışıyorlardı. buraya kadar gelip görmeden gitmek olmaz deyip kalabalığa karıştım. koruma ordusundan yaklaşmak mümkün değil. ama hangisi olduğunu bilmiyorum. sorunca: tekerlekli sandalye de bir adamı gösterdiler.
bu adam düz yolda yürüyemiyor. nasıl suyun üstünde yürüyecek ;
attım kendimi sokağa
işte o zaman anladım dinin bir afyon olduğunu ve şıh ın uçmayıp müridin uçurduğunu;

https://www.youtube.com/watch?v=ZsvYOdAqFUQ
Cüppeli ahmet anlatıyor allah bir allah dostuna demiş ki “ ete kemiğe büründüm mahmut diye göründüm.”
Kaybak; https://m.youtube.com/watch?v=Hsxfo2KrYvQ
insanlık düşmanı, oksijen israfı biri daha.
Piyasa da o kadar şarlatan var ama sırf onların gazına gelip hakaret etmek yanlış.
zamane müşriklerinin taptığı canlı put. putların en kötüsü...

mekke müşriklerinin taptığı putlar, konuşamaz, duyamaz, göremez, insanlara doğrudan tasallut edemezlerdi.

fakat bu ve benzerleri öyle mi? insanlara tasallut ediyorlar. bunlara mürit olanlar hiç şüphesiz ki müşrik ve münafık olmuşlardır.
efendi - hazret vs. bu sfatlar çoğalır ve iyiye alamet değil.
kadınlara eğitim yasakmış.

https://www.youtube.com/watch?v=Y1F0eghoWuw
Bu adamlar zamanında tv kanalları kötüdür tv izlemeyin diyorlardı şimdi kendi tv kanalları var.
görsel
Yarı canlı puttur.
(bkz: evliya i rap)
kerameti olan adama evliya derler. varsa kanıtlayın yoksa ne diye evliya diyorsunuz.
örnek arıyorsanız alın size örnek:
"her zerre içinde bir güneş taşır,
zerre ağzını açar da güneş çıkarsa o pusudan
ortalık tuz buz olur ışıltısından.
zerreyi ortadan kesseniz, ortada bir güneş,
etrafında güneşler görürsünüz..."
Mevlana.
elinde atom hakkında hiçbir bilgi yok adam atomun günümüzdeki modelini tarif ediyor.
görsel
cübbeli tarikat lideri modellerinden bir diğeri.
Evliya olma şartlarını taşıyor mu? Neler bu şartlar? Konuya yabancıyım aydınlatır mısınız?
her tarikat şeyhi gibi badeci bir keriz silkeleyicidir. sene olmuş 2021 ne nakşibendisi, ne mahmut efendisi amk.
görsel

bu boş trol ağızlarından bıktık.