bugün

devletin 20 yılda geldiği yer ortada, gerisini yazmaya gerek dymuyorum, bilimdem bir haber, nas ile faiz düşüreceğini zanneden kafayı alkol ve domuz eti ile bozmuş bir kitleden bundan daha fazlası beklenmezdi zaten.
ölümüyle putperestleri üzmüştür.
Necmettin Erbakan talebesinden nefret ediyordu öldüğünde. Tayyip Erdoğan'ı en çok eleştiren en çok hakaret eden insandı. kimi kime anlatıyorsun?
erbakanın o şartlarda rte ye verdiği ayar iktidar olmanın bir oyunuydu. ? tipik sağ gösterip sol vurma eylemi buna derler işte. erbakan 8 aylık iktidarında çekmediği acılar kalmamıştı talebesi iktidara gelince oyunu kuralına göre oynadı ve başarılı oldu. müslümanın zekasıyla başa çıkılmaz.

tanım : atesit tiptir. net..
0:00 1:06
erbakanın ömrünün sonunda herhangi bir iktidar kıskançlığı olması mümkün değildir. eskiden talebesi olan şahsın iktidara gelir gelmez gücünü artırmak için amerika ve israilin yörüngesine girdiğini fark edip gerçek müslümanları uyarmaya çalıştı. dini siyaseten kullanan ve bundan nemalananlar bugünün en koyu reisçileridir. feto gibi ne olduğu en başından belli bir iblisin peşine takılıp gitmeleri de islam neferi olmalarından değil çıkarlarının ortak olmasındandı. çıkarlar ters düşünce yıllarca muhterem hoca efendi dedikleri adam ile nasılda çatışmaya girdikleri kendileri dahil herkesin malumu..

böyle tiplerin müslümanlık ile islamiyet ile alakaları yok. bugün işlerine gelse ve reisleri de o yöne yönelse hepsi din değiştirir hristiyan veya yahudi olurlar. ağızlarından bir islam bir müslümanlık lafları düşmüyor ama nerede haram var nerede zulüm var bunlar oradalar..
Fazla sevinmemesi gereken tiptir. Mahmut gibi binlerce din tüccarı var bu ülkede, hepsi de bir anda ölmez işte. Hepsi bir anda ölse tamam ama olmaz.

tamam işte erbakan rte ye bilerek saldırdı ama arka planda reise hep taktikler verdi bişey biliyoruz da yazıyoruz işkembeden yazmıyoruz. sahi bu iha siha tiha olayında pkklıları öldürüyor diye yırtınan sezgin tanrıkulu için neden bişeyler yazmadınız haaa?

tanım : islam müslüman düşmanı tiptir.
hayaller aleminde yaşayan arkadaşları üzen tiplerdir. adam öldü gitti ya arkasından romanlar yazılır bilerek saldırdı ama aslında taktik veriyordu diye. adamcağızı ( erbakan ) mezarında ters döndürüyorsunuz anasını satayım.. ulen ne erbakanı hayatınız boyunca görmüşlüğünüz var ne rte yi. 1 kere bu adamlarla yüz yüze geldiniz mi ayak üstü de olsa konuştunuz mu ? yok..

sezgin tanrıkulu kim amk ? sezgin tanrıkulu ile alakalı 1 tane entrymiz mi var savunmayı, övmeyi geçtim adını andığımız ? kim kimi yalıyorsa o yaladığı yanlış yaptığında eleştirsin diye beklersin. sezgin tanrıkulu kim ? neden onun hakkında bir şeyler yazmak zorundayız ? bugüne kadar 1 cümle bir şey mi yazdık sezgin tanrıkulu hakkında ki öyle demiş böyle demiş neden bir şey yazmıyorsunuz diye hesap soruyorsunuz..
frankin gozunde canlandirdigi sekliyle biz :

görsel
bugün işlerine gelse ve reisleri de o yöne yönelse hepsi din değiştirir hristiyan veya yahudi olurlar sözleri itikatı olmayan tipleri bağlar bizlerin imanından şüphesi yok ama siz hemen değişirsiniz onu biliyoruz. vatanseverlikten dem vurup iha pkk lı öldürüyor diyen sezgin için ses çıkarmazsınız ama konu islam nüslüman olduğu an her türlü iftirayı atmasını iyi bilirsiniz. gerçekten çok yazık.

tanım. islam dininin biteceğini sanan tiptir. evet..
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.