bugün

Kuran'da ne tarikat var ne cemaat. Bölünmeyin, ayrışmayın ayeti var. Neden inatla toplumu din sosuyla bölen insanlara sempati duyulur? Madem dindarsınız neden tarikatçısınız?

Ayrıca, yaşar Nuri Öztürk 'e kurban olun siz. Allah ile aldatanlardan olmadığı için sevmediğinizi biliyoruz. Bari iftira atmayın müfteriler.
Halka bir lokma bir hırka edebiyatı yapan bu tarikat liderleri neden zenginlik, ihtişam içinde yaşıyor? Neden söyledikleri ile yaşantıları uymuyor?
Yaşar Nuri'nin tırnağı etmez bu adamların hiçbiri. islam alimi dediğiniz adam Allah'tan gayrısının alayına isyan eder. Çarpıklıkları sineye çekmez. "Bi' kereden bir şey olmaz" diyen kevaşelerin, "rahmetimiz gazabımızı aşmıştır" diyen şirkçilerin alnını karışlar; yoksa gitsin kumda oynasın! Durup dururken değil bunları yapmadığı için sevmiyorum bunun gibi adamları. Hem mesleği neydi, o bile belli değil. Evliya dediğimiz, alim dediğimiz adamlar sepet satmış, çalışmış çabalamış; ekmek parasını böyle kazanmış. Dünyalığını dini pazarlayarak kazanan adamlar bizden uzak olsun!
aktrolller ağlıyor gözleri yaşlı ama götleri kızarmamış. Din ile insanları manipüle eden herkesin ateşi bol olsun.

Bunun da ateşi bol olsun.
Sevinmem aksine üzülürüm boş yaşmiş diye.
Dünyadan bir sik daha eksildi.
ölünün arkasından sevinilmeyeceğini bilmeyen tiptir. ne ağlamışım bdv ye hee ? senin işin işlem yapmak yazarlık yapacağın zamanda yazarlarla polemik yapmamaktır. zall ismayıl manifestosudur bunları öğretmediler mi sana? lan benim adım frank benim düşümcemden sen değil feriştahınız gelsin değiştiremez. yazarlık nedir haa düşünceni yazmaktır ben düşüncemi yazarım senin gelip bıdı bıdı etmen benim fikrimi düşüncemi değiştirmeyeceğime göre neden bi taraflarını yırtıyorsun? sabahtan akşama kadar yazıyorsun ben hiç şunu bunu neden yazdın diye sordum mu sana sormam çünkü beni alakadar etmez fikrinide değiştirmez hal böyleyken neden frank için sadece ben için enerji harcıyorsun.
ölen ölmüş sevinsek ne olur sevinmesek ne olur hepimiz aynı kaderi yaşayacaz. herkesin bu hayatta en kötü 1 tane bile olsa sevmeyeni olur. yarın muhalif birisi ölse bu seferde diğer kesim sevinir. bunu değiştiremeyiz.

o değil de benim dikkatimi çeken yukarıda bir arkadaş anal seks fantezisi yazıp dinden bahsediyorsun demiş. aga ne alaka aga kafayı yiyecem ya. müslümanların seks fantezisi olamaz mı? adam troll bile olsa müslüman diye böyle şeyler yazamaz mı? herkesin hayatı kendine. şeriatla yönetilen ülkelerde bile bu kadar katı kurallar yok. sanki gören de bunu diyenler hiç hata yapmayıp allah katına melek gibi çıkacak sanar. geçin bu işleri .d
bazı arkadaşlara beyin yaktıran tiplerdir.

--spoiler--

sen işini yapacaksın yazarlarla polemik yerina ana tanımını yapıp gideceksin mesele bu kadar basit haaa yapamıyorsan yetkini bırakır köşene çekilirsin

--spoiler--

heh g.t sıkışınca gene mevzu geldi sen entry yazmayacaksın işini yapacaksına * oğlum işimizi yapıncada bdv açıp ağlıyorsunuz abilerinize ? biz bilmiyor muyuz nasıl yalvardığınızı.. o kadar kalın kafalısınız ki amk yerinde size laf anlatana kadar eşeği karşına alıp okuma yazma öğretsen daha az vakit harcarsın.. sen başlık açacaksın orada saçma sapan şeyler yazacaksın. sonra ben geleceğim oraya entry yazacağım yazdıklarım karşısında cevap veremeyip ezileceksin. sonra "sen yetkilisin entry yazamazsın işine bak" diyeceksin. ne güzel dünya amk..

başlık açıyorsan altına entry yazılacak kardeşim. kendinizi fasulye gibi nimetten saymayın. sizin açtığınız başlığa ben entry giremem diye bir kural mı var ? siz bu sözlüğün ağası mısınız paşası mısınız la oraya yazabilirsin buraya yazamazsın diyorsunuz ? millete ana avrat küfür ediyorsunuz çaylak yapıyoruz gidip abilerinize yalvarıp cezayı açtırıyorsunuz. biz işimizi gayet iyi biliyoruz gayette iyi yapıyoruz ama yalakalık bu sözlükte yetkililikten daha çok itibar görüyor iş bilmez modların gözünde. bunun suçlusu biz miyiz..
Off boş yapmayın zaten 10 senedir yaşayan ölüydü put yapıp tekerlekli arabasıyla gezdirip medet umuyordunuz.
Hayatı boyunca din ticareti yapıp para kazanmış biridir.insanlarin dini duygularını somurmuş bundan kendine çıkar sağlamıştır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.