bugün

kadir mısıroğlu necmettin erbakan ölünce de aynı şekilde sevinen islam müslüman düşmanı avrupanın nur çeşmesinse su içmeye doymayan tiplerdir. mahmut efendi veya diğerleri ölse bile yetiştirdikleri o kadar bilgili talebeleri var ki ustalarını geçmişlerdir. haaa salak geri zeklı olanlar adına bir örnek vereyim necmettin erbakan öldü sevindiniz ama öğrencisi rte 20 yıdır devletin başında. sadece bu kıstas bile kdurmanıza yeter...
Siz de yaşar nuri ölünce sevinmediniz mi mesela? Düşünce özgürlüğünü kullanan tiptir.
görsel
yaşar nuri islam dinini okumuş ama her şeyi çarpıtan atesit biriydi. özetle münafıktı.

tanım : mahmut efendinin talebelerinden haberi olmayan tiptir.
ben sevinmedim. üzüldüm rahmetliye. allah rahmet eylesin. ama sevinene de birşey demem. hakkıdır. şahsen yaşar nuri, zekeriya beyaz gibileri öldüğünde ben çok sevinmiştim.
dinsizdir net. çünkü mahmut efendi hazretlerinin vefatına sadece din düşmanları sevinir. onun sarığı cübbesi bile sizin laik kemalist sisteminize karşı bir devrimdir.
"Yaşayanları yöneten ölülerdir.
Demek ki öldürülmesi gereken ölüler de var." Cemil Meriç.
madem badelenmemi (#45666068) istiyorsun anana söyle benim eve gelsin badelesin beni.

tanım : münafık tiptir.
ne sevindik ne üzüldük, bundan sonra hesabını yaratana verecek, isteyen rahmet diler isteyen dilemez.
görsel

görsel

görsel

erbakan ve erdoğan örneği vermiş arkadaşlar. erbakan vefat etmeden önce rte hakkında neler söylemişti kısaca bir hatırlatayım istedim..

erbakana rahmetli diyen hoca efendi diyen bugünün erdoğancıları erbakanın kemiklerini sızlatanlardır. madem erbakancı idiniz adam vefat etmeden önce aylarca yıllarca size anlattı nasıl bir tehlike olduğunu. erdoğancı olanlar kalkıp erbakan hoca falan demesinler hiç.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.