bugün

(bkz: kapılar açılsın çatışmalar başlasın)
dağa çıkarken, devlete isyan ederken, asker vururken, anneleri ağlatırken, birilerinin kahramanı olan ama mevzu barışa, teslim olmaya gelince en büyük mazlumları oynayan grubun öncüleridir.

binlerce şehit kanıyla,
binlerce ananın göz yaşıyla,
binlerce eşin ağıdıyla, sevdasıyla,
binlerce evladın ahıyla sulanan
güzelim vatan toprağıma
sokmayın lan bu şerefsizleri!!!
(bkz: ben gurbetteyken memleketimde neler oluyor)
önce hır çıkart sonra ben barışa geldim de.
adam olan lan bi yürü git der de adam olmak lazım onu da demek için!
(bkz: maxmur ne la)
maxmur diye yazılmaz o. mahmur olacak doğrusu.
ilginç bir gelişmedir. sabırla sonucu beklenmektedir.
hiç bir olaya karışmayan 26 kişi olarak lanse edilen gruptur. bu gruba yapılan muameleye göre bu teslim olmaların sayısı daha da artacaktır. hatta bana kalırsa belli bi zaman sonra "hiçbirimize ceza vermeyin, hepimiz teslim olalım" önerisi sunacaklar. çok tehlikeli bir öneri olacaktır. bir taraftan "bundan sonra hiç bir mehmetçiğimiz şehit olmayacak kabul edilebilir" diyenler olacaktır. diğer tarafta ise "oğlumun katili elini kolunu sallaya sallaya gezecek mi" diyenler olacaktır.
pkk paçavraları ve apo posterleriyle gelen gruptur. olay pkk'Nın gövde gösterisine dönüşmüştür. o kadar asker bunu engellemek için şehit olmadı mı ? akp bunun bedelini iktidarla ödeyeceksin emin ol.
memleket topraklarına bastıkları her adım haram olsun grubudur.
(bkz: allah en kısa zamanda belanızı versin)
(bkz: darağacı)*
konvoyunda kaza olmuş ve 1 kişi sayelerinde ölmüş gruptur. şimdiden bela oldular, allah sonumuzu hayretsin.
içeriye tıkılacaktır. herhangi bir dostluk veya anlaşma olmayacaktır.
devlet yetkililerinin gelen teröristlerin hepsiyle tokalaşarak hoşgeldiniz töreni yapması ihtimali olan durumdur. diğer bir durum ise dtp nin gövde gösterisine dönüşebilecek eylem olabilir. **
sozlukteki tepkilerden de anlasildigi kadariyla, gelmeleri barisa bir katki olusturmayacak, yeni gerginlikler cikaracak gruptur.

ayrica hukuken de soyle bir sorun var. Tamam gelenler suca karismamis, ama pkk uyeliginden pisman olduklarini ifade etmeyi ve pismanlik yasasindan yararlanmayi reddediyorlar. Bu durumda haklarinda dava acilmasindan baska bir ihtimal olabilir mi? bence zor. Ha tabi ben dogrudan kandilden gelen 8 kisi adina konusuyorum. Mahmur'dan gelenlerle ilgili bir sorun yok.
bildiğin teröristler. ne barışı ne grubu. kendimizi kandırmayalım daha fazla. gerçi hükümetin bunları muhatap alması ( cam kırdı, gösteri yaptı diye kendi ülkesinin gençlerini döven polislere bu izni veren hükümet, ters yönetim) bu adamları iyi niyet elçisi yapar. sanki dağa çıkmamış gibi, can almamış, pusu kurmamış gibi gösterir. kan dökerek bir yere gelinmez ancak, her baş kaldıranı, örgütleneni bağrına basarsan yarın öbürgün tc diye bir şey kalmaz gibi geliyor bana.
(bkz: nükleer başlıklı barış güvercinleri)
kimisine göre,
zındık, davul, zurna ve halay çekerek karşılanacak ''kahramanlar'',
kimisine göre de,
94 yılında, Türkiye'den kaçan,
kuzey ırak'a, avrupa'ya giderek oradan pkk'ya öldürme emirleri veren,
lanet edilesi,
kürt kökenli, türkiye cumhuriyeti vatandaşları.
ahmet altan' ın bu akşam evlerinde annelerinin yaptığı içli köfteyi yemelerini temenni ettiği gurup. söylediğine göre içli köfteler yenirse bu ülkede silahlar susarmış. vay anasını.
sanki saklambac oynarken yerimizi gösterdi diye küstük kansizlarla. Bir eline cicek alip masum güvercinleri kullanarak barismaya geldik hocuu deyu habur sinir kapisinda yavsak tebbessumlerle siritacak, bir de mitingle karsilanacak terorist gruptur.
gelirken kaza geçirip biri ölen gruptur.

http://www.sabah.com.tr/G.../dagdan_inis_gununde_kaza
hiçbir olaya karışmamış, e ne lebraam yemiş dedirtecek gruptur. bu 26 kişi yıllarca teröristlerin içinde kalmış, aynı havayı solumuş, aynı mağarada ikamet etmiş fakat olaylara karışmayıp, yemek, temizlik, seks gibi örgütün önemli görevlerinde mi yer aldılar sorusunu akıllara getiriyor.

(bkz: iyisi mi bsg çay koyayım ben)
neyin barış grubuymuş bu? terör örgütüne üye olup hiçbir şey yapmayınca barışçı bir insan mı oluyormuş bunlar? bsg çay koyun, hadi canım.
pkk li değil, pkk lı gruptur, barış değil değil yem grubudur ayrıca.
(bkz: grup sensin barışta sana girsin)

-ulan arkadaş şu lügata bak yahu! link de özgür gündem' den, purpple' dan şaşırtmayan eylemler.
konforlu hapisteki bebek katilinin direktifiyle teslim olmaları bana göre o piç kurusunun güç gösterisi olarak görünüyor gözüme. kalsınlar kaldıkları yerde. nasılsa hakettikleri gibi geberecekler. barış süreci neyin barış süreciymiş.
böl parçala yönet taktiği uygulayan o..çocuklarının taktiğiyle gelinen noktada biz mi taviz vereceğiz. duygusal hareket edilmemesi gereken noktadayız eyvallah. bu süreçteki liderin apo piçi olması daha büyük sorunların oluşum süreci olur.
sorunun oluşumundaki baş aktör şimdi barış için çalışıyor. allah allah. ne oldu acaba? hangi pazarlığın ürününü görüyoruz merak ediyorum doğrusu.vatandaş olarak neremize girecek bilmek hakkımız.
(bkz: dtp nin pkk virüsünü meclise getirmesi)