bugün

Babaannemin fincan sponsoru.
Nescafeye tek atar fındık kabuğu değil kahve içersiniz.
Leş birşey içenin kendine saygısı yoktur.nescafe'nin bile artık kalitesizleştiğini düşünürsek bunun kalitesi nescafe'nin on kat aşağısında gerisini siz hesap edin.
kayserispor'un forma sponsoru.
tadı çamura benzeyen kahvemsi,uzak durulasıdır.
Bir nesil öğreniyor' okudum reklamında. Ne demek bu şimdi. Birisi explanation yapabilir mi? Bu ülkede her boku derinlemesine irdelemek lazım çünkü. Ya bunlar mal ya da bizi mal yerine koyuyorlar.
Hazır tek içimlik Sütlü türk kahvesini bugün hakmar'da gördüğüm güzel kahve markası.
Kahve Fincanları olan marka.

Bu Fincanlarda nescafe gold icsenizde kahveniz tat vermez*
görsel
jacob yani yakup'a alternatiftir.
(bkz: ne diyen mahmood mu diyem)
Önce adın yerli olsun. Mahmud yazmak çok mu zor.

görsel
adı garip olsa da tadı kötü olmayan kahve.
Pazarda satılıyor denemedim daha önce ama nescafe taklidi gibi arapların yapımı bi kahve.
(bkz: ufku iki katına çıkaran şeyler) ben bunu arap firması sanıyordum ya la.
Atunsa gıda'nın ürettiği çakma Nescafe.
Paket renkleri pkk bayrağını andıran dandik kahve.
asker kantinlerinde de satılan leş kokulu kahve aromalı içecek. tüm granül kahveler gibi bu da kahve falan değil...
Hakmar'da gold turu olani hatri sayilir ucuzlukta olan kahvedir. Polonya menşeiliymiş ona şaşırdım. Polonya'da kahve mi olurmuş. Bu arada evet lezzetliymiş oldukça.
Reklamini sadece lig tv de gordugun kahve markası hic denemedim satilan yerde görmedim.
ister istemez ismine takılınan kahve çeşidi. Bakkala girdiğinizde nescafe üçü bir arada istiyorum kadar kolay olmayabilir mahmut 3 in 1 istemesi.
tadı güzeldir ismini s*ktir edin.
tadı iyi de o isim hiç olmamış be abi ne biliyim bi coffee brown falan olsaymış meşhur olabilirmiş.
bir çay markası olan mahmıt tea'nin bir diğer ürünüdür. belki de değildir.
lig tv'de ekranın yarısını kaplayan reklamıyla hem kendisine hemde lig tv'ye sövmeme sebep olan kahve markası.
jacobs yapınca oluyor mahmood yapınca auvv ne auvv amk.
başta isminden kaybeden kahve markası. ben de ilk duyduğumda, hatay'da askerlik yaptığımdan dolayı suriye malı kaçak kahve sanmıştım. meğerse türk malı imiş.