bugün

darbenin gerçekten yapılacağını sanan kişi söylemidir. dursun çiçek'in bir açıklaması vardı, onu oku önce bir diyorum yazarına.
darbe yapıp milyonların anasını ağlatmalarından iyidir, ne mal götürecek nerelere el koyacaklardı oysaki, ve darbe sonrası o ağlayanların hepsi darbe hükümetinin valilerinin eşleriydiler, ne analar ağlatacaklardı, inanmıyormusun? daha önce ağlatmadılar mı?
asker ailelerinin akıttıkları gözyaşlarıyla dalga geçen beyinsizlerin daha da kötüsünü yaşamalarını temenni ediyorum.
Darbe olsa 80 milyon ağlayacaktı
eksik teşebbüsten onlar ağladı.
keske onlar da ağlamasaydı, keşke cuntacılık yapılmasaydı...
şu an asker anneleri ağlamadığı için gerçekten doğru bir tespittir.

hatta şuan birileri para ile krallık kurup, pensilvanyadan buraya direktiflerde vermiyor.

o başbakan'ın oğluna aldığı gemicik de götüne girsin zaten, nede olsa minnacık!
--spoiler--
ben söyleyeyim: paranın ve gücün mına koyup krallık yapmak, sultanlar gibi yaşamak, yandaşları zengin edip makam sahibi yapmak.
--spoiler--

evet. şimdi durum çok farklı oldu. iktidardaki hiç bir kutsal damacana paraya ve güce gözünü dikmedi. hepsi hiç haram para yemeden kazandı. hepsi 3 oda 1 salon mütevazı evlerinde yaşıyorlar. sıradan düğün salonlarında yapıyorlar düğünlerini. yandaşlarına da çok güzel ayar veriyorlar. "size neden farklı davranalım, herkes gibi sıranızı bekleyeceksiniz" filan diyorlar. yandaşları yerine hakeden kişileri uygun makamlara getiriyorlar.

gerçekten çok müthiş ve muhteremlermiş bu damacanalar be. salak olan benmişim de haberim yokmuş.
demokrat şakirtlerin(!) içinin yağlarını eritmiştir.

hala darbe diyor, cunta diyorlar ya. diyecek bir şey yok. varsın onlar öyle zannetsin.
70 yaşında bir pedofilinin hapise girmesine ne kadar acırsam o kadar acırım 70 milyonun ağzından emdiğini burnundan getirmeye kalkışan dedelere. aileleri mi? değişen bir şey yok. bir pedofili ailesine acıdığım kadar...
zamanında ağlattıklarına saysınlardır.
hüseyin üzmez'in yol arkadaşlarını sevindirendir.
darbe yapsalar iyiydi.
--spoiler--
başlığı açan şahıs olarak konu ben de değilim. konu, sizin gibi düşünmeyen herkesi şakirt ilan eden sizlersiniz.
--spoiler--

ben kimseye şakirt demem. o kelimeyi hiç kullanmam. ama sen arka odada çıplak hatun üfleyen cinci hocaların öğrencisisin.

sen zengin olmadın mı bu arada? pensilvanya imamı almıyo mu yanına seni?
Hasan Mutlucan öldüğü için darbe girişiminin sona erdiği düşüncesine vakıf olduğum konudur.
afedersiniz de sikeyim böyle düşünce şeklinizi. stadyumlara doldurup koyun gibi keseceklerdi öyle mi? evet kardeşim hepsini yapacaklardı sen her bir sikimi biliyorsun. o dinsiz dediğiniz ordunun mensupları gemileri halat atarken bile bismillah derler. bunu demelerinin amacı dindar görünmek zaten değil mi? çok kötü insanlar onlar tu pis kaka! senin o orospu evladı amcaların, dayıların madımak'da o kadar insanı niçin yaktılar peki? din elden gidiyormuş. yav bir siktir git hocam ne hak bilirsin ne hukuk.
darbe darbe diye götünüzü yırtıyorsunuz da şu an darbeyi yapanalrı görmüyorsunuz. her şey özelleşti, teröristler kahraman gibi taşınıyor, askerlerimizin cansız bedenleri kamyonla getiriliyor, yankeelerin gazıyla suriye'ye dikleniyoruz, iran'la zaten ilişkimiz allaha emanet, teröristlerle savaşarak ömrünü çürütmüş adamalr şimdide içerde çürüyorlar. vicdansız dinsizler sizi. sizin dindar olduğunuzu bile düşünmüyorum.
' sizin gibi düşünmeyen herkes şakirt değil. ' diyen siz dinar! insan görünümlü develer, kendileri gibi düşünmeyen herkesi içeri atmaktasınız. evet bu hukuktur, bu haktır, bu orospu çocukluğudur düpedüz. isterseniz silsinler umrumda değil ama önce adam olun. sen evde kıçını devirerek yatarken tsk mensuplarımız doğuda, açık denizde şurda burda vatanına hizmet ediyor.
ne yapmaları gerektiği açıklanması gereken aileler. ulan ağlamasınlar da napsınlar gülsünler mi amk.

--spoiler--
ben söyleyeyim: paranın ve gücün mına koyup krallık yapmak, sultanlar gibi yaşamak, yandaşları zengin edip makam sahibi yapmak.
--spoiler--

paranın amına koyan koymuş zaten amk yerinde. hala bir şeylere kulp bulmalar yakışmıyor. ulan taraf olmayı, birbirimizden nefret etmeyi s*keyim, insanlığımıza yakışmıyor. insan olma bilinci elden gidiyor amk.