1. 1.
    darbenin gerçekten yapılacağını sanan kişi söylemidir. dursun çiçek'in bir açıklaması vardı, onu oku önce bir diyorum yazarına.
    5 -2 ... calcmatik
  2. 2.
    darbe yapıp milyonların anasını ağlatmalarından iyidir, ne mal götürecek nerelere el koyacaklardı oysaki, ve darbe sonrası o ağlayanların hepsi darbe hükümetinin valilerinin eşleriydiler, ne analar ağlatacaklardı, inanmıyormusun? daha önce ağlatmadılar mı?
    1 -4 ... yetiyour
  3. 3.
    asker ailelerinin akıttıkları gözyaşlarıyla dalga geçen beyinsizlerin daha da kötüsünü yaşamalarını temenni ediyorum.
    2 -3 ... himmet abey
  4. 4.
    Darbe olsa 80 milyon ağlayacaktı
    eksik teşebbüsten onlar ağladı.
    keske onlar da ağlamasaydı, keşke cuntacılık yapılmasaydı...
    3 -3 ... pirifani
  5. 5.
    şu an asker anneleri ağlamadığı için gerçekten doğru bir tespittir.

hatta şuan birileri para ile krallık kurup, pensilvanyadan buraya direktiflerde vermiyor.

o başbakan'ın oğluna aldığı gemicik de götüne girsin zaten, nede olsa minnacık!
    4 -1 ... koministimam
  6. 6.
    --spoiler--
    ben söyleyeyim: paranın ve gücün mına koyup krallık yapmak, sultanlar gibi yaşamak, yandaşları zengin edip makam sahibi yapmak.
    --spoiler--

evet. şimdi durum çok farklı oldu. iktidardaki hiç bir kutsal damacana paraya ve güce gözünü dikmedi. hepsi hiç haram para yemeden kazandı. hepsi 3 oda 1 salon mütevazı evlerinde yaşıyorlar. sıradan düğün salonlarında yapıyorlar düğünlerini. yandaşlarına da çok güzel ayar veriyorlar. "size neden farklı davranalım, herkes gibi sıranızı bekleyeceksiniz" filan diyorlar. yandaşları yerine hakeden kişileri uygun makamlara getiriyorlar.

gerçekten çok müthiş ve muhteremlermiş bu damacanalar be. salak olan benmişim de haberim yokmuş.
    2 ... coremax
  7. 7.
    demokrat şakirtlerin(!) içinin yağlarını eritmiştir.

hala darbe diyor, cunta diyorlar ya. diyecek bir şey yok. varsın onlar öyle zannetsin.
    2 -1 ... protest sanayici
  8. 8.
    70 yaşında bir pedofilinin hapise girmesine ne kadar acırsam o kadar acırım 70 milyonun ağzından emdiğini burnundan getirmeye kalkışan dedelere. aileleri mi? değişen bir şey yok. bir pedofili ailesine acıdığım kadar...
    2 -1 ... postmoderndervish
  9. 9.
    zamanında ağlattıklarına saysınlardır.
    5 -5 ... 386dx40
  10. 10.
    hüseyin üzmez'in yol arkadaşlarını sevindirendir.
    3 -1 ... teflon