bugün

Başbakanın komşunuzu ihbar edin mesajı üzerine, emniyetin Sırdaş Polis ihbar Noktası Projesi ile yapacağı uygulamadır. Kimliği belli olmayan vatandaş komşusu hakkında polise ihbarda bulunabilecektir.

http://www.haberokur.com....tulari-konulacak/480.html
eger oyle bisi yapilirsa kutulara atacagim notlarla cok pis eglenecegim durumdur.

-alt kat komsun sakizini patlatiyor, urkuyorum.
-komsum cok yuksek sesle ezan dinliyor, ders calisamiyorum.
-su siralar her gece birileri sabaha karsi sokaklarda davul caliyor, uykumu kaciriyor.
-ust kattakilerin bebegi oldu, uyutmuyor.
-birileri wireless'imi kirip duruyor.
başladığı anda yazıyorum şikayetlerimi.

--spoiler--
-ak parti bayrağı ve türk bayrağı astığına bakmayın. tencere tavanın, gezi eylemlerinin amına koydu bu yavşak. üstelik melih başkan kapıya kadar otobüsü getirdiği halde başbakanı karşılamaya gitmedi.
--spoiler--

hadi bakalım.
ihbarcı birbirine saygısı olmayan birbirlerin en ufak açığını arayan azda olsa var olan komşuluk ilişkilerini tamamen bitirecek olan uygulama ne yazık.
-melih'in fiskiyesi yan komsumda, belli o calmis, goruyorum her gun gotune sokuyor fiskiyeyi. melihim, melihim diye de inliyor. lutfen acil bisiler yapilsin.
Tosun'un yeni görev alanı olacaktır.

(bkz: tosun burada da hizmetinizde)
oha amına koyayım oha... ihbar kutusu nedir lan... isteyen istediğine istediği şekilde kanıtsız iftira atabilir o zaman. nasıl bir beynin ürünü bu?
gazi mahallesi ve cevresinde buyuk ihtimalle her ay daha yaratici kufurlu notlar goreceklerdir.
ispiyonculuğun, muhbirliğin, fitne, fesatın bir toplumu çürütmenin en kolay yolu olduğunu algılayamayan, yahut özellikle bunu hedefleyen zavallıların işidir. iyice abi evine çevirdiler koca memleketi deyyuslar.
Bir zamanlar sağ - sol çatışmasında, komşusunu '' solcu '' diye yaftalayıp, işkence görmesini sağlamış kanı bozukları ortaya çıkartacak uygulamadır.
Sonrasında '' Türkiye Kutuplaşmaya doğru gidiyor'' derler.