bugün

6 kişiden oluşan türkiye'nin ilk doğaçlama tiyatrocuları grubudur, kesinlikle izlenmelidirler.
tiyatro sporu denilen tamamen doğaçlamadan oluşan bir olayı türkiye'ye getiren, ülkemizde de bu olayı yapan tek grup. önceleri öğrenci olarak başladıkları bu gösteride artık profesyonel üstü olduklarını düşündüğüm gruptur. izlenmezse büyük bir zevkten mahrum kalınır, çok şey kaybedilir.
tamamen doğaçlama ürünüdürler.* * izlemesi keyifli, her izleyişimde ya buna da ne bulacaklar da yapacaklar acaba demekten kendimi alamadığım tiyatral grup. hem izlenmeli hem izletilmelidir.
bir merak oluştu diyorsan;
http://www.mahsericumbus.com/
stardan sonra şimdi de fox tv de yayına başlamışlardır. **
yiğit arı, dilek çelebi, burak satıbol, özlem türay, ayhan taş ve ayça ışıldardan oluşan fazlasıyla yetenekli tiyatrocular grubu. aslen amerika ve avrupa da, theatresports ismi ile, alternatif oyun mekanlarında seyircilere sunulan modern doğaçlama tiyatroya ait bir gösteri türünü ülkemize sunan bu insanlara teşekkürü borç bilirim. * ayrıca birde şu var; http://www.tiyatrosporu.com/
bugün izleme şerefine nail olduğum muhteşem sahne sahipleri...
ulan bir bar şarkıları vardı... Tanışmamıza vesile olan arkadaşımın sahne performanasına ise öldüm öldüm, dirildim.*
oyunlarının tamamı pratik zekaya dayalı olan tiyatro topluluğu.doğaclama gösteri.
kabataş erkek lisesi nin 17.geleneksel kültür ve sanat şenliğine gelen ve gülmekten öldüğümüz öldükten sonra bile güldüğümüz, üstün yetenekli ve pratik zekalı insanlar oluşan bir doğaçlama tiyatro grubudur.
bence sahnedeki performansları tv' dekinden daha iyi olan, doğaçlama espri yapabilme konusunda her biri aşmış ekip.
eylül'de tekrar hayalhane'de performanslarına başlayacaklarmış * *..
aninda goruntu show'da zaman zaman zorlansalar bile çoğu zaman yaratıcı doğaçlamalar ile beni yaran tiyatro grubu. Bu kadar da doğaçlama olabileceğine inanmak istemiyor insan.
(bkz: anında görüntü show)
anında uydurma ve kıvırma yetenekleri çok kuvvetli, yaratıcı ve sempatik bir grup insan. sanki evinize gelmişler de birlikte saçma sapan oyunlar oynuyor gibi hissediyorsunuz..
(bkz: al sana sanat)
daha çok bilinip daha çok sevilmesi gereken muhteşem* insan topluluğu. o kadar iyidirler ki ben bunu beğenmedim diyen insan bulamazsınız ama malesef az biliniyorlar.
gülmekten yerlere yaturan şov. insanın ömrüne ömür katar.
inanılmaz yetenekli zeki hazırcevap 6 kişiden olusan, her tur izleyici kitlesini gulmekten kırıp geciren *, kendine hayran bırakan gruptur.
artık perşembe günleri saat 22:15'te de anında görüntü show'la fox tv'de karşımızda olacak harika doğaçlama tiyatro toplululğu.
bu aralar fox tv de geceleri tekrarı olan program.
25 subat 2008 tarihinde bursa teyyare kültür merkezinde sahne alacak muhteşem ötesi doğaçlama tiyatro grubu. canlı izlemek için sabırsızlanıyorum..
6 kişilik yardırıcı dogaçlama grubu..
gidilesi, görülesi program.
bugünkü nesne turunda bildiğimiz sarjlı matkap ile harikalar yaratan tiyatro grubu.
özlem, burak, ayça, yiğit, dilek ve ayhan isimli renkli kişiliklerden oluşan, bıkmadan kahkahalarla izlenilen doğaçlama tiyatro grubudur.
26 şubat 2008 tarihli ankara oyunları pek eğlenceli geçmiştir ama biraz mikrofonlarının kalitesizliğinden çektiler. ilk etapta sesini incelten dilek'i hiç bir dediği anlaşılmadı. ayrıca birbirlerine değecek kadar yaklaştıklarında sesleri boru gibi gelmeye başladı. son sunumda ise müzik sesi hem ayhan'ın hem yiğit'in sesini bastırdı. yine de çok güldürdüler, eğlendirdiler.
(bkz: fox izleme sebebi)
yakla$ık bir, bir buçuk saat fiziksel ve beyinsel olarak hareket eden insanlar topluluğu. çok zevkli bir i$ olsa gerek yaptıkları..
güncel Önemli Başlıklar