bugün

aslında dost olmayan, pis dedikoducu kişilerdir bunlar. genelde magazin haberlerini okurken karşılaşırız "çifte yakın dostlar" ibaresiyle. nasıl bir dostluk kavramı ise artık bunların ki?

okuma yazma öğrendiğimden beri magazin ve celebrity haberlerini düzenli bir şekilde takip ederim. hiç işim gücüm de yok! * inanmayan açsın hemen bir magazin sitesi. 10 dedikodu haberinin 9'unda bunu görebilirsiniz: "çiftin yakın çevresi, çifte yakın kaynaklar, çifte yakınlığıyla bilinen bir aile dostu" gibi..

insan ünlü olmaya korkuyor anasını sayın yazarlar.. dostları yok bu adamların. ulan nasıl aile dostusunuz siz? maşallah adamların özel hayat denen bir şeyleri kalmadı sayenizde. dostluk kavramına bak. sen dostum dediğin adamın otunu bokunu, kurduğu cümlelere kadar basına sızdır sonrada utanmadan "çifte yakın bir dost" de. olacak iş değil.. esefle kınıyorum.

bir sefer de "çiftin ilişkisini hazmedemeyen bir gerzek, çiftin ayrılmasını iple çeken hımbıl" diyin. sıkıldım artık 7 yaşından beri bu içi boşaltılmış dostluk kavramınızdan ey basın mensupları!