bugün

(bkz: god mod)

(bkz: iki kişinin bildiği sır değildir)

artık mafyasınız.
Yanınıza iki tane Avanak adam bulun. Birisi diğerinden daha az Avanak olmalı ama buna dikkat!

Biz filmlerden böyle gördük yeğen.
şerefinizi haysiyetinizi insanlığınızı bir kenara bırakın.

su testisinin su yolunda kırılacağını aklınızdan çıkartmadan sizden güçsüz olanların malına ırzına şerefine kastedin.
artık huzur içinde kendinize sövdürebilirsiniz.
Konu hakkında akademik Çalışma varsa onlara bir göz atmak veya interpol gibi kurumların yayınlarını takip etmek gerekir diyeceğim ama bunlara yönelecek kişi suçlu olmaz olsa olsa suçla savaşmak için motive olur.
ateş ve su yu izleyin. özcan deniz süper mafya rolü yapıyor.
"pirenses" diyin metresinize.
mafya arabasının arka kapıları kesinlikle içerden açılmamalı. sanyiye götürün ayarı verdirin.
bi tane metres edinin, oğlan doğurtturun, adını mafya koyun. Hayirli olsun Artık sizde bi mafya babasısınız..
kurtlar vadisinin tüm sezon bölümlerini en az iki kere seyredin.
sicilya şu tarafta kalıyor.
Her işinizi bilecek, pek çok sırrınıza vakıf bir sağ kol müdürü şart.

şehir merkezinde, sıradan bir işyeri görüntüsünde yazıhane açın.

ya da tamirhane, demirci.. görüntüsünde bir işyeri bulun.
işçiler aşağıda sıradan işlerle uğraşırken, siz asma kattaki mekanda mafyacılık yaparsınız.

bir de depo edinin, şöyle kocaman, içinde adam dövecek, işkence yapacak yeri olan..
chp ye oy verin gerisini merak etmeyin o size uygun bi ortam ayarlayacaktır. ilk öncelik ak partiden kurtulmak.
yaz kış siyah takım elbise. kışşları uzun pardesü ya da palto, içine keleş gizlenebilecek büyüklükte olması şarttır.
merterden toptan siyah takım elbise alın adamlarınıza giydirin.
siyah mercedes alın.
işe 2 adam alarak başlayın biri aynı zamanda şoförünüz olsun. diğeri onun yanında otursun. siz arkada oturun.
adamların sigortalarını düzenli yatırın.
kedi alın.
kedi maması alın.
kedi kumu da alın.
kedinize ev de alın.
kedinize oyuncaklar da alın ki canı sıkılmasın.
kedinizi düzenli veterinere götürün.
kedinizi kısırlaştırın ki ciddi ortamınız kedi yavrularıyla çok tatlı olmasın.
1- esenlerden takım elbise alın.
2- tesbih alın.
3- trabzonspor posteri bulun.

tebrikler, mafya oldunuz.
ogün şanlısoy'un küçük mafya şarkısını dinleyin.
ahan da
http://www.youtube.com/watch?v=H-2EYo_2Kyo
james bond çanta alın. dükkanın kirasını falan hep o çantayla götürün. o çanta namusunuzdur.
Tabancalarınız plastik olsun.
eğer sadece oyun amacı için oluyorsanız ve dağa çıkamam diyorsanız ülkücü olun. eğer dağa çıkarım beni kasmaz diyorsanız pkk' lı olun. eğer benden hiçbir bok olmaz diyorsanız akp' li olun.
tespih sallarken şekilden şekle girmeyin. bilmiyorsanız almayın elinize. bizim mahallede aytaç diye bir çocuk var o çok güzel sallıyor. ama mafya değil, kılıbık ibnenin teki. babası bunu evden kovdu, o kahvede batak oynuyor hep. 4 e battı geçen izledim. koza girmeseydi batmazdı. bilmiyor batağı da.
çılgın gençlere verilecek "direk en büyüğü öldürün, ya herro ya merro" gibi tavsiyelerdir.
"çocukken her akşam yatmadan önce ve aklıma geldiği her an tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. bir gün tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim."

al capone