1. 1.
    bi ben mi hayranım diye düşündürür o dönemi insanları çok güzel yansıtan bir oyun . ilk bölüm ve stairway to heaven bölümlerine de ayrı hastayım.

edit : karlı zamanlar zaten ayrı bi hoşluk katıyor ama bence amerika değil de daha çok londrayı anımsatıyor bana .
    7 -2 ... marvolo riddle 2
  2. 2.
    Empire Bay'a aşık olan bir ben miyim diye düşünüyordum değilmişim. Hapisten çıktıktan sonraki değil de karlı zamanlarına hastayım. Keşke Empire Bay gerçek olsaydı.
    3 ... expected1
  3. 3.
    (bkz: bu oku atmayın bu ok zehirli işte ya)

bu oyunun atmosferine hastayım. gerçi hasta olduğum 3 oyun çeşidi var:

1-) 1940'lar. arabalarına, binalarına, insanların giyimine hastayım. oyun, film fark yapmaz.

2-) korsanlık. assassin's creed 4'ü üç kere bitirdim bu yüzden. sea of thieves'i izlemeden duramıyorum. hastasıyım.

3-) western, kovboyculuk. red dead redemption deme bana o ok da zehirli.

mafia 2 de bu kategorilerinden içinde, dikkatimi celbediyor.

Edit ile büdüt: l.a noire'i unutmuşuz. O da güzeldi. Gerilimliydi, katil kim temalıydı. Onu da severiz.
    8 ... armady
  4. 4.
    Sonunda noldunu anlamadim sevdim oyun kankamiza noldu o dayim bi tezgah cevirdiydi ama neyse o parayi bulup super giysiler arabalar evlerde takildimiz gunleri ve evimizinde kundaklandigi unutmadim ve tabiki çinli p*ç diğer kankamizi parkta doner piçayla doğradiklarinida unutmadik.
    1 ... sqilacci74
  5. 5.
    Bu oyunun ortamını seven bunu da sevdi,

(bkz: l a noire)
    3 ... aquila non capit muscas