1. 1.
  mado'nun görüntüsüyle kandırarak sini kahvaltı adıyla insanları soyma taktiğidir. hayatımda bir kere gittim arkadaşıma kahvaltı ısmarlayacaktım o istedi diye astıkları afişe aldanıp girmiş ve sipariş vermiş bulunduk. hayal ettiğimiz şu şekilde bir şeydi mado 5 dakika sonra, evde sabahları okula gitmeden yaptığımız özetle çay peynir ekmek sofrası geldi siniyle. devamını bekledik acaba iki tane mi geliyor bundan diye epey bekledik ama gelmedi. ek olarak doymayacağımızı anlayınca patates kızartması sosis falan da söyledik. 2 şer bardaktan sonrası ücretliymiş ordan da bi kazığı yedik. çıkarken 100 150 falan ödedik sanırım. ne içime oturdu bilemezsin. israfa karşıyız tamam da parasını verip doyamadığımız sofraya daha çok karşıyız. paramın düşmanı mıyım kardeşim ne diye vereyim o kadar para gözümü bile doyurmayan sofraya? gelen sofra şuna benzer bir şeydi mado teşekkürler mado dışarıda kahvaltı olayına beni küstürdün
  13 -2 ... bitsy
 2. 2.
  Hala dışarda kahvaltı eden yazarları göstermiş soygundur.
  1 -1 ... ciklet kizilok
 3. 3.
  hala mado ya giden var mı ya?

  2013 te gezide anlaşılmıştı bunların ne mal oldukları.
  2 ... flat head
 4. 4.
  Bence sunum ve kahvaltı güzel de fiyat pahalıymış.
  4 ... lara croftt
 5. 5.
  dışarıda kahvaltı yapmayı, özdilek'in ( kartepe ) açık büfeye zam yaptığını son gidişimde öğrendiğim zaman bıraktım. 26,90 olan ( bir kişilik ) ücreti 35 tl gibi bir ücrete çıkarmışlar. artık oraya gitmenin de bir esprisi kalmadı. keza diğer yerlerde de fiyatlar 35-50 tl aralığında. iki kişilik kahvaltıyı baz alırsak, ekstralar dahil ortalama 100 lirayı buluyor. bu da hiç mantıklı değil. kız arkadaşımla kartepe'ye çıkıp, kendimiz hazırlayıp kendimiz yiyoruz. çok da güzel oluyor. semaver de yakıyoruz; oh, miiisss.
  ... hodri meydan 89
 6. 6.
  Klasik mado hareketi bunlar.
  ... biraylakadam
 7. 7.
  Madoda fakirin ne işi varmış. 45-50₺ veremeyecek adam madoya gitmesin bi zahmet.
  -3 ... 300 ispartali
 8. 8.
  95 tl lik kahvaltılık malzeme alıp kendinize mükellef bir kahvaltı hazırlayabileceğinizi gösterir. Ayrıca sadece bir kez değil.
  1 ... pinklady
 9. 9.
  Firmaları da suçlayamayız. Peynir olmuş kaç para. Sucuk olmuş kaç para. Kaymak tereyağı zeytin vs.

  Fiyatlara küfredenler evden çıkmadan ekmeğin üzerine salça sürüp çantasına koysun. Yapacak birşey yok.

  Haa, " egonomi çoh eyi " bu arada.
  1 -1 ... hzdarwin
 10. 9.
  mado da 2 kişilik sini kahvaltının 95 tl olması
  ... sondan bir onceki samuray