1. ?.
  çalışanının hayatını tehlikeye atan şirkettir.
  1 -1 ... rosava
 2. 1.
  Katil şirkettir.
  2 ... wilcoo
 3. 2.
  açıklanan sayılarla 301 canın yitip gitmesine sebeb olmuştur. bu şirketin sahibini eşşeklere siktirmek lazım.
  ... mecburi istikamet
 4. 3.
  madende 250 000 tl lik yaşam odası yapmayan şirket'in yardakçısı ve işbirlikçisi hükümete oy veren işçinin çalıştığı şirkettir.
  3 -3 ... dengesiz ip cambazi
 5. 4.
  yaşam odasını gerekli yasal düzenlemelerle zorunlu kılmayan yürütme kadar suçludur, katildir.
  ... anlatinbendinlerim
 6. 5.
  Bilgiyi dogru verelim. 250 bin sadece tek bir yaşam odası fiyatı. Oda 40 kişi alıyor. Toplamda 20 oda gerekliydi. Yani 5 trilyon. Yapması gereklimiyi. Kesinlikle evet. Ancak yasal olarak suçlu değiller. Çünkü yasal olarak zorunlulukları yoktu. Buda yasaları çıkaran onayan partinin ne kadar suçlu oldugunu gösterir. Ancak şirket vicdani olarak büyük suçlu. Ulan şerefsiz sen o beş trilyonu bir ayda indirirdin zaten cebe. insan hayatı bu kadar mı değersiz lan...
  1 -1 ... richie pich
 7. 6.
  olay para olayı değil, yaşam odası kömür damarına değil, taş damara yapılması gerekiyor. aksi takdirde sobanın içine yapmış gibi oluyorsunuz.

  nedense türkiye de herkes her konunun uzmanı. uzmanlar da siyayet derdinde. neden biz siyasi çıkar katmadan bilimden yararlanamıyoruz.

  eğitimi tartışsak uzmanlar hemen meseleyi üçretlere bağlıyor. sağlığı tartışsak yine aynı. bu ülkenin uzmanları da en az siyasiler kadar sorumsuz sorumlu.
  -1 ... tea man