1. 1.
  kıt olan beyinlerin gerçekleştirmeye çalıştığı eylemdir. oturup dua etmek yerine faciayı protesto eden tiplerde mevcuttur. sizin cibilliyetinize sokayım.
  -16 ... cokrahatim
 2. 2.
  orospu çocuklarının anlayamayacağı şeydir.
  6 ... trablus
 3. 3.
  (bkz: ak badi)
  4 -1 ... jorge lois borges
 4. 4.
  http://galeri.uludagsozlu...kabul-etmeyen-akp-629288/
  1 ... nerd ali
 5. 5.
  şirketle akpnin ilişkisinden akpnin denetlemelerden şirketi kurtarmasından dolayıdır..
  1 ... ecemcix
 6. 6.
  canını ölüm ocağında zor kurtarmış madenciyi taşıyan işçileri uzaktan film izler gibi izleyerek, vakko takımlarının kirlenmemesi için onlara yaklaşmayan sayın enerji bakanımıza,

  işçi yakınlarını hakkını aradığı için yerlerde tekmeleyen başbakanlık müşteşarına,

  'efendim, 1800 lü yıllarda ingiltere de, şu yılda şurda da aynı şey olmuştu; kader, olağan işlerdir bunlar' diyen sayın başbakana yamadık(!) maden kazasını, ya da maden cinayetini; evet!!

  hükümet yanlısı, soysuzlar; kabul edin artık. bu ülkede ihmal yüzünden, hükümetin üç beş kuruşluk hesapları için, koltuk sevdası uğruna nice canlar gidiyor, kaç yuva yıkılıyor. artık kendinize gelin; kendinizden olan halka sahip çıkı!
  2 ... umudayolculuk
 7. 7.
  tabi ya! kazayı ölen madencilere yamamak dururken, hükümete ve işbirlikçi patronlara yamamanın ne alemi var? yandaş bünyesine ters...
  3 ... rumeli71
 8. 8.
  Devletin görevi ölümlerin ardından hutbe okumaları, teselli için din adamları göndermek değil, o ölümlerin gerçekleşmesini engellemektir.
  3 ... kimim ki lan ben
 9. 9.
  bana mı yamayacaktı amına koyayım dedirten angut saçması. sen bu katliamı önleyecek caydırıcı cezaları, önlemleri yasa olarak çıkartmazsan, bunun üzerine de araştırma teklifini reddedersen suçlu kim olacak ? ardından da kader dersin tabi.
  3 ... kotit