bugün

(bkz: dawkins önce adam olsun)
--spoiler--
daha kandırılacak çok müslüman ve oyları alınacak milyonlarca koyun olduğu için.
--spoiler--
şeklinde cevaplanabilecek soru.
sinekleri çekmeyi başarmış bir boş laf.

siz kuyruk acısıyla nefret kusmaya devam ededurun, yükselen kim, düşen kim ortada.
bu kadar çünkü. buraya kadar, biletler yandı. son durak. ve her evrimini tüketmiş canlı gibi de soylar ıtükenecek. korkuları da bundan zaten. benim allahımın da başına zeusun başına gelenler gelir mi korkusu.
önce evrimcilerin olmasını bekledikleri için..

lan bi siz gelin şu maymundan da, biz de insana gidek!
hatalı bir sorudur, evrimi çürütmez, aksine destekler. islamcıların insanlaşamamasını, tamamen evrim mekanizmaları ile uyumludur.
(bkz: insanlığın hali ortada)
toplumun doğal yapısına bakarak çıkarılmış düşünceler.
(#8545936)
sıramızı önce yahudilere ve hıristiyanlara verdik tabi onalrın da öncesinde ateistler ve paganlar var.
bilindiği üzere onlar daha eski evrilmeyi daha çok hakkediyorlar.

hem sahi maymunlar ne zaman yazı yazmayı öğrendi, evrim çok hızlı ilerliyor demek ki..
biraz aşagılayıcı bir önerme olsada her aklıma geldiğinde tebessüm etmeme neden olan şeydir.
allah onları zor günleri için saklıyor (olabilir). onlar cennette insan olacak (olabilir).
(bkz: inanirsan herseyi basarirsin)
soranın zekasından şüphe ettirecek soru.
Zamana birakin biraz zaman isidir evrim.bekleyin onlarda duzelicektir.Onlar da bize benzicekler yavas yavas.
12 iq ile yapılabilecekler hususunda ilham veren başlık. lakin yazarımıza tavsiyemiz şudur, başlık açarken hayati işlevlerini boşlamasın. zira başlık açarken nefes alabildiği konusunda şüphelerimiz var. beyne az oksijen gitmesi demek ömrü boyunca bağımlı kalmak demektir.
madem insanlık var neden insan olamıyorsun?
denilerek cevap verilebilir.
burdaki mecazı, teşbihi fark etmekle beraber evrimin henüz ne olduğunu anlayamamış bir ateistin, deistin, her neysen işte onun bu cümlesindeki anlamsal mantıksızlıktan ötürü bu öneriye karşı çıktığım başlıktır.

efendim lütfen böyle gereksiz şeylerle birbirimize saldırmayalım. evrimin var olduğunu kimse inkar etmemektedir bugün zaten, organizma çevresine uyum sağlamak için mutlaka evrim geçirmek zorundadır falan filan... artık bunları tüm dünya biliyor. darwinist teorilerin çürütülmeye çalışıldığı ve büyük oranda başarılı olunduğu da bir gerçektir. hülasa demek istediğim, müslüman, hristiyan, şaman, yahudi vb. dinlere mensup kardeşler siz inanmayan kardeşlerin varlığından herhangi bir rahatsızlık duymaz iken siz fikirleri daha da büyük olabilecek kardeşlerimin bu sataşmalarının sebebini bir türlü anlayabilmiş değilim. dışarda çıkıp peace ulan peace, yeter artık diye naralar atıp gelip burada ne diye aynı ekmeği yedin insanlara sataşmaktasın benim güzel kardeşim. varsa bir derdin güzel güzel oturup konuş, tartış gerekirse, kabul etmiyorsan bile saygı duy en azından dimi ama? o güzel gözlerinden öptüm.

ps: sözlüğü mektuba çevirdim, bağışlayınız lütfen.*
türk dilinde kişileştirme var ya evrimi bilmem ama o büyük bi olay.bir hayvan olarak yaşayan gerizekalıların insan gibi hareket edip enrty girebilmesi evrimin kanıtıdır.
bir sorudur. ateistler cevaplasın.
Trajedik bir soru.
evrim ilerleme oldugu icin.
Çok yanlış bir soru, bir kere akademik derinliği yok...

Ateistler primatlardan geldi...

Müslükler direkt dışkılardaki dna parçalarından "kendi çabaları" ile oluştu...

Ve farklı süreçleri takip ediyoruz...

Onların sonunu çok farklı dizayn etti yüce darwin...

Yok olacaKlar...

Çünkü cihat uğruna canlı bombaya evrilip gen havuzundan silinecek bu aşağılıklar...
güncel Önemli Başlıklar