1. 1.
  başrollerinde Patrick Dempsey, (Thomas \'Tom\' Bailey)ve Michelle Monaghan(Hannah) ın oynadığı romantik komedi..
  Filmin konusu genel olarak bahsedecek olursak; zampara bir adamın hayatında yeralan birçok kadına rağmen esasında yalnızca birini beğenmektedir(hannah) ve ona karşı duygularını gerçekte söyleyememiş ve aşka inanmayan biri olarak kıza karşı olan ilgisini, kızın başka biriyle evlenme kararı almasıyla anlayacak olan er kişidir.

  Film esasında made of honor kelimesiyle gelinin nedimesi anlamında kullanılmakta. Ve takdir edersinizki erkek nedime olmaz ve olaylar bu şekilde espri konusu yapılır..

  Kişisel yorumum olarak izlerken sıkıldığımı belirtmek isterim. Film için söylenebilecek tek güzel şey birkaç komik sahnesinin eğlenceli olması mesela bill-monica sahnesi, restoran sahnesi, iskoç gelenekleri ile ilgili kızın hakedilmesi için yapılan yarışma ve gelinin iskoç barlarında para karşılığı tüm erkekler tarafından öpülmesi ilginçti.
  Sevgiliniz tutturursa gidin yoksa yakınına bile uğramayın derim.
  1 ... tristar
 2. 2.
  hakkında çok şeyler yazabilmenin mümkün oldugu güzel film. güzeller güzeli Michelle Monaghan ın harika bir oyunculukla kendine aşık edebilmesinin yanında, "milyar borcum olsun böyle sevgilim olsun" geyiğini gerçek kılabilen süper ötesi şirinlikte bir hatun oldugunu anlayabiliyorsunuz. filmin konusuna gelince, en yakın arkadaşı erkek olan bir kızla evlenilir mi nin cevabını veren bir senaryoyu komedi unsurlarıyla destekleyerek insanın kafasına işliyor, espriler çok sağlam ve kesinlikle mükemmel bir film.
  1 ... cnnturk
 3. 3.
  romantik komedi tarzında film. Senaryosu itibariyle biraz "En iyi arkadaşım evleniyor." filmini hatırlatıyor. Pek çok klişe ile dolu. yinede zamanı olanların 1,5 saat iyi vakit geçirmesini sağlayabilecek bir film. iskoçya manzaraları filmin ilginç yanlarından biri.
  ... honest
 4. 4.
  (bkz: medal of honor)
  1 ... gulhan seven adam