bugün

gelişmeler bölümünden gelen mesajı sözlükle paylaşmak geldi içimden. ne diyelim hayırlı olsun.
gelişmeler butonunun sadece kendisinde olduğunu düşünen yazar söylemi. salağız biz, görmedik.
hadi kutlıyalım da üzülmesinler tepkisi verilmesi şarttır.
bilseydik arayı iyi tutardık. şaka lan hayrolsun
dördüncü, beşinci ve altıncı nesillerden oluşan grubun duyurusu.
moderasyona katılmış olmalıydı.
zira onlar moderatör olmuştur.
edit: hayırlı olsun.
2: hata düzeltilmiş.
hoşgeldiler moderasyona. maddox adına sevindim.
özel mesaj okuma hastalığına ne zaman yakalanacakları merak konusu olan yeni moderatör üçlüsü.
resmi gazetede yayımlanmamış olacak ki istatistiklerde moderatör sayısı halen 4 görünüyor.
milli ve dini bayramlar kutlamak için 3 kişi daha.

(bkz: teşekkürler zall)
(bkz: oha)
(bkz: ben sana moderatör olamazsın demedim)

şaka bi yana, hiç birini tanımıyorum ben bunların aga. yine de kendilerine tebrik ve görevlerinde başarı dileklerimi iletiyorum. hayırlı olsun sözlüğe.
şansa bakın ki sözlükte yazmaya başladığımdan beri üçünün entryleri hep dikkatimi çekerdi. geçen gece rüyamda görmüştüm hatta; sağda gelişmeler yanıyordu, tıkladığımda bu 3 arkadaşımızın moderatör olduğunu yazıyordu ve inanılmaz mutlu uyanmıştım o sabah. artık rüyalarım gerçek olduğuna göre daha rahat uyuyabilirim geceleri. bu arada inanılmaz güzel kalemleri vardır, hepsi de moderatörlüğü sonuna kadar hakedittiler büyük ihtimalle. hayırlı uğurlu olsun.
(bkz: göt yalamaktan dilimde tüy bitti).
maddox: sıkı bir k.k. hayranıdır.

malzeme: fanatik bir fenerbahçelidir.

elma kurdu: fenerbahçeli.

son iki arkadaşın siyasi görüşleri hakkında bilgim yok, bulamadım ne olduklarını.

benim gibi k.k. karşıtı galatasaraylı arkadaşlara buradan sesleniyorum, yerra yediniz olm.
hepsinin nicklerinin içinde 'm' harfi var, demek ki bu ay venüs yer değiştirmiş, satürn sola çekmiş.
benim nickte o kadar harf var ama şans yok.
(bkz: yeni moderatörlerden hiçbirini tanımamak)
ajanslar son dakika geçti;

http://www.capsver.com/image/29801
beyazını tercih eden maddox a hayırlı olsun diyorum. elma kurdu ve bizim için de hayırlı olur inşallah maşallah.
ismini vermeyeceğim bir tanesi sözlükteki en yakın arkadaşımdı. yaklaşık bir saaten beri online olduğu halde mesajlarıma cevap atmamakta. *
maddox un moderatörlüğü haftalardır biliniyordu zaten. bilinmiyor muydu? adam zirvelerde kimin neden çaylak olduğunu, silindiğini bildiğini göstererek hava atmıyor muydu? atıyordu? ne duyurusu o zaman bu?

malzeme için hayırlı olmasını diliyorum. zira çok çalışkan bir arkadaş.

zall ın mükemmel ötesi yönetim anlayışının ürünleridir.
(bkz: 15 kasım 2010 moderatör alımları/#9922122)

(bkz: skandal)
şuan için bir yorum yapmak yersiz, zamanla bir şeyleri değişip değişmediği gösterecek bu yeniliğin getirilerini. umarım sözlük için iyi şeyler yapabilirler de yaklaşık bir yıldır devam eden şu tatsızlık yerini güzel günlere bırakır. böyle çiçekler böcekler falan.

böcek demişken, madem ki moderasyon böyle bi anda üçlü kombo çekti bizlere, moderne de içlerinden birini veya orada gönüllü olarak yapacak birini orada yetkili yapsalardı fena olmazdı.
*gelismeleri okuduktan sonra direkt bu isimlerin adini tiklamak.
*karmalarina bakmak
*iyi iyi aferin deyip sayfadan cikmak.