bugün

Maddiyat möhim konu canım amma velakin bu kadın milletinin maddiyata tapanından uzak durmak lazım.. sevgilindir cebinde beş para yoktur iş ararsın kafanda binbir çeşit soru işaretiyle vay efendim cebimde 2 tl ile gezmekten sıkıldım diye laf gelir.. beğendiği 250-300 tl lik kıyafete hayatım biraz pahalı değil mi? dersin sen beni sevmiyosun ben de anam gibi olucam sen de babam gibisin diye bin karış surat asar.. zor anında sana vereceği 3-5 kuruş paranın acısını vermeden fazlasıyla çıkarır.. Sorsan para elinin kiridir ama yaptıklarına baksan dini imanıdır.. yanınızda kaliteli insan o kızım diye armudun biriyle ilgili yorum bile yapar cebinde parası varsa.. Gelgelelim sözlüktaşlarım rte ile evli olsa gocunmaz gemiciği varsa teğet geçirirler el ele ülkeye.. böyle birisiyle beraber olduğunuzu anladığınız anda kaçın kardeşim kaçın..

(bkz: halden anlamaz)
(bkz: beni bırakın siz kaçın)
(bkz: başlatma anandan babandan)
(bkz: şimdi al şu parayı da sus)
(bkz: hadi canım hadi allah versin)
bir gün fena şekilde taptırılıp tufaya getirilecek adaydır. *
(bkz: sen güzel istersen oda zengin ister)
yeterli miktar ödendiğinde sahip olunacak kızdır.

(bkz: 70lik dedelerin yanındaki 18lik çıtırlar)
türk filmlerinde bu tip kızlara ibo ve ümit besen hadlerini bildirmişlerdir evelallah.
aracını görünce seninmi babanınmı nekadar güzel ne iş yapıyorsun diyerekten karşındaki insanın görüşleriyle değilde sahip olduklarıyla ilgilenen, sipariş verdiklerini asla tam bitirmeyip bir sonraki siparişini veren ki bunu kaliteli insan asla yapmaz, görmemiş şahıs veya sonradan görmüş şahıstır.
(bkz: piyasa kızı)