bugün

linkteki habere konu olan gazidir. ismi mete kurt. durumunu anlamak zor değil. haddime olmayarak kendisine belirtmek isterim ki o madalyayı ona açılımcıbaşı tayyip vermedi. bu devlet birilerinin babasının çiftliği değil. o madalya da bu ülkenin vatanperverlerinin gazimize olan minnetinin naçizane bir ifadesi.
tayyipler gider ama bizim minnetimiz baki kalır.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25012874/
Bence yaptığı çok anlamlı bir hareket.insinler dağdan askerlerimiz pusuya düşürsünler,mayın döşeyim masum insanları katletsinler sonra gel teslim ol.Birde çok masumlarmış gibi serbest bırakılsın.bilmiyorum bizim yaptığımızı hangi ülke yapar.Adamlar bir askeri kaçırıldı diye ülkeyi kana buladılar bizim burda binlerce şehidimiz can versin sen onları serbest bırak.Alayının taa amına koyim bunlarınn...
kemiklerinin sızladığını tahmin ettiğim mustafa kemal atatürkün yaşayan bir yansımasıdır. uğruna canını feda etmeyi göze aldığı vatanının adice parçalanmasına olan tepkisidir.
eli öpülesi insan evladıdır. bu vatan'ın bize kupondan çıkmadığı bilincine sahiptir. bizler gibi evlerinde geniş geniş oturup, haberlerdeki olaylara sadece küfür etmekle kalmayıp, elini taşın altına koymuştur.
güneydoğu'da iki bacağını kaybetmiş, geçen yıla kadar kayseri gaziler ve şehit aileleri derneği başkanlığı yapan, türkiye'deki en büyük teröre lanet mitingi'ni kayseri'de organize eden mete ağabeydir.

kendisine "şov yapma" diyen orospu çocuklarını birer birer cebinden çıkaracak kadar da vasıflı bir insandır.
yaşanan son gelişmelerin kendisinden sonra gelecek nesillere artık "madalya" takılmaması için gerçekleştirildiğini ve vatananın birliğinin sadece savaşmakla sağlanamayacağını düşünmesi gereken kişidir.
tipik akp düşmanı, bölücü. ergenekon'dan göz altına alınması gerekir. buradan savcılamızı göreve çağırıyorum.

bu arada;

allah seni başımızdan eksik etmesin sayın başbakanım..
beğenmediği için vermiş olabilir. onu da geçtim hiç sanmıyorumki açılımı yapan insanların zerre umrunda olsun.
--spoiler--
hiç sanmıyorumki açılımı yapan insanların zerre umrunda olsun.
--spoiler--
evlat, koca, baba hasreti çekenlerin yakarışları, bir günde şehit olan onlarca asker kabak çiçeği gibi açılıp saçılan tayyip'in umrunda olmadı ki bu amcamız ciddiye alınsın. tayyip'e tavsiyem alsın o madalyayı 1 ay rahat yerlerde kahramanca, aslanlar gibi askerlik yapan oğluna taksın. vatan oğluna minnettar.
2 tane bacağını terörle mücadele ederken kaybettiğinin unutulmaması gereken gazidir.
bu gazinin şuuruyla, aklıyla, kalbiyle ilgili yorum yapmaya kalkan insanların, önce ayaklarına, bacaklarına bakıp sonra empati yapmayı denemesi gerekir.
bacak lan bacak, hani; hayatını devam ettirdiğin, top oynadığın, arkadaşlarınla görüşmeye giderken yürüdüğün, iş yerine, evine giderken kullandığın bacak bu.
Vatansız köpeklerin eleştirdiği Gazimizdir.

Öncelikle bilinsin ki Kendisi öncelikle Öğretmendir (askerliğini yaparken gazi olmuştur). Buradan da hatırlanması gereken yegane şey Açılım Açılım diye ağlayan vatansız köpeklerin PKKnın Ülkemizin Güneydoğusunda Kaç tane öğretmeni şehit ettiğidir. Yani güya Açılım, eğitim, sosyal hak isteyen köpekler onları insanca yaşama, eğitime taşıyacak öğretmenleri katletmiştir. Eğitim sosyal hak vs umurlarında olsaydı bu köpeklerin ve bunları destekleyen köpeklerin oraya tayin olan öğretmenleri başka öğretmenleri şehit ederek korkutmak yerine kıllarına dokunmazlardı.
şehit aileleri devletten aldıkları madalyaları geri iade etmesi de işin artık boyutundan çıktıgının göstergesidir.

http://www.milliyet.com.t...te=21.10.2009&b=Sehit aileleri ofkeli
başlık yanlış olmuş onu bir düzelt önce. iade etmek istemiş olmamış. randevu almış validen nasipse bir dahaki sefere yapacak. mayında bacaklarını kaybetmiş bir gaziymiş. allah kaybettiği bacakları yerine kendisine cenneti versin. bir şey sormak isterdim ulaşabilseydim acınızı dindirmek öfkenizi almak adına daha kaç ocağa ateş düşmesi lazım.
http://sinestezi.wordpres...6/acin-kapiyi-ben-geldim/