1. 1.
  linkteki habere konu olan gazidir. ismi mete kurt. durumunu anlamak zor değil. haddime olmayarak kendisine belirtmek isterim ki o madalyayı ona açılımcıbaşı tayyip vermedi. bu devlet birilerinin babasının çiftliği değil. o madalya da bu ülkenin vatanperverlerinin gazimize olan minnetinin naçizane bir ifadesi.
  tayyipler gider ama bizim minnetimiz baki kalır.

  http://www.ntvmsnbc.com/id/25012874/
  25 -4 ... zampara kurbaga
 2. 2.
  Bence yaptığı çok anlamlı bir hareket.insinler dağdan askerlerimiz pusuya düşürsünler,mayın döşeyim masum insanları katletsinler sonra gel teslim ol.Birde çok masumlarmış gibi serbest bırakılsın.bilmiyorum bizim yaptığımızı hangi ülke yapar.Adamlar bir askeri kaçırıldı diye ülkeyi kana buladılar bizim burda binlerce şehidimiz can versin sen onları serbest bırak.Alayının taa amına koyim bunlarınn...
  15 -1 ... dreamer blue
 3. 3.
  kemiklerinin sızladığını tahmin ettiğim mustafa kemal atatürkün yaşayan bir yansımasıdır. uğruna canını feda etmeyi göze aldığı vatanının adice parçalanmasına olan tepkisidir.
  5 ... calyx
 4. 4.
  eli öpülesi insan evladıdır. bu vatan'ın bize kupondan çıkmadığı bilincine sahiptir. bizler gibi evlerinde geniş geniş oturup, haberlerdeki olaylara sadece küfür etmekle kalmayıp, elini taşın altına koymuştur.
  5 ... lucifer666tr
 5. 5.
  güneydoğu'da iki bacağını kaybetmiş, geçen yıla kadar kayseri gaziler ve şehit aileleri derneği başkanlığı yapan, türkiye'deki en büyük teröre lanet mitingi'ni kayseri'de organize eden mete ağabeydir.

  kendisine "şov yapma" diyen orospu çocuklarını birer birer cebinden çıkaracak kadar da vasıflı bir insandır.
  7 -3 ... david brent
 6. 6.
  yaşanan son gelişmelerin kendisinden sonra gelecek nesillere artık "madalya" takılmaması için gerçekleştirildiğini ve vatananın birliğinin sadece savaşmakla sağlanamayacağını düşünmesi gereken kişidir.
  -4 ... registerlater
 7. 7.
  tipik akp düşmanı, bölücü. ergenekon'dan göz altına alınması gerekir. buradan savcılamızı göreve çağırıyorum.

  bu arada;

  allah seni başımızdan eksik etmesin sayın başbakanım..
  2 -1 ... golgi aygiti
 8. 8.
  beğenmediği için vermiş olabilir. onu da geçtim hiç sanmıyorumki açılımı yapan insanların zerre umrunda olsun.
  -1 ... ahengidar
 9. 9.
  --spoiler--
  hiç sanmıyorumki açılımı yapan insanların zerre umrunda olsun.
  --spoiler--
  evlat, koca, baba hasreti çekenlerin yakarışları, bir günde şehit olan onlarca asker kabak çiçeği gibi açılıp saçılan tayyip'in umrunda olmadı ki bu amcamız ciddiye alınsın. tayyip'e tavsiyem alsın o madalyayı 1 ay rahat yerlerde kahramanca, aslanlar gibi askerlik yapan oğluna taksın. vatan oğluna minnettar.
  3 ... jetlag olmus barbunya
 10. 10.
  pireye kızıp deveyi yakandır. sanıyor ki ülke bu hükümetin malıdır ve kendisi de hükümet için tayyip için çarpışmış. baltayı taşa vurmuş.
  1 ... talihsiz sokak kedisi