1. 1.
  "Paris'teki olayların sorumluları yaptıklarından dolayı cezalandırılacaktır. Hiçbir zaman şiddeti kabul etmeyeceğim ancak meşru talepleri müzakere etmeye hazırım." şeklindeki açıklaması. 2 gün önce de göstericilere haydut demişti.
  2 ... daikokuten
 2. 2.
  Bu ibneler hiç bir protestoyu yayınlamadı avrupa'da. Hamburg da da adamlar 250 Araba yaktı, kimsenin haberi olmadı Almanya'da. Gezi de gelip taksime yayın istasyonu kuran oçler. Biz anti demokratiğiz, siz demokratiksiniz hemi... Amk bebeleri...
  10 -3 ... erasmusluturkish
 3. 3.
  Fransadaki gösterileri organize eden sarı yeleklileri kastetmiş. Akabinde de demiş ki;
  ------------------------
  "Suudi Arabistan Veliaht Prensi Bin Selman'la yaptığı görüşmeyle ilgili olarak ise Macron, "Bin Selman'a 'hepimiz Kaşıkçı cinayetine ilişkin detayların açığa kavuşturulmasını istiyoruz' dedim." şeklinde konuştu.
  ------------------------

  Vitrinlere oynamak. Ekran görüntüsü o. Reklam. Algı. Ya gerçekler? Kes traşı macron..Perde arkasında dönen dolapları, yapılan gizli pazarlıkları ve bol milyon dolarlı anlaşmaları söylese ya. Cemal kaşıkçı çok da macron un umurunda sanki. Bırak bu avrupalı ayaklarını.

  http://www.internethaber....landiracagiz-1923631h.htm
  5 ... gazeloglu
 4. 4.
  1789 devrimi dünyayı değiştirdi. Bugün Fransız halkının %75 i ki bunlar beyaz Fransız yani göçmen değil, total gibi dünya devi petrol şirketlerine vergi muafiyeti gelirken başkanlık kararnamesi ile sosyal yardımların kesilmesini bunu da ekolojik dönüşüm programına finansman amacıyla yapıldığını anlayamıyorlar.
  -1 ... sassanach
 5. 5.
  Avrupadaki devletlerin orantısız güç kullanmasını kaygıyla izliyoruz,halkın sağlığından endişe ediyoruz! Bu saldırgan tutum derhal durdurulmalı!!. Noldu şimdi siz yapınca caiz Türkiye yapınca insan hakları demokrasi gibi safsata şeyleri ileri sürüyordunuz.
  1 ... kalahari 1
 6. 6.
  Fransa'da televizyonlar yayınlanmıyor diyenler galiba herkesi dünyadan bir haber sanıyorlar.

  http://www.cnews.fr
  http://www.bfmtv.com
  http://www.lci.fr
  http://www.franceinfo.fr
  http://www.france24.fr

  Bunlar Fransa'nın haber kanallarına ait web siteleri. Dün akşam baktığımda çatır çatır yayınlıyorlardı.

  Konuya gelince: Bir Fransa Başkanı beyanıdır.
  -1 ... susamurlarinisevenlerdernegi