bugün

omuzlar ruh halini yansıtacak şekilde çökük olup, suratta yiğitliğe bok sürüp ağlayamamaktan kelli altına kaka yapmış çocuk ifadesi hakimdir.
(bkz: tecavüze uğramış gibi hissetmek)
özellikle de iyi oynayıp, kişisel hatalar sebebiyle yenildiyseniz.
"ruh" halidir.
"simdi sinirden kendimi sikicem" halidir. hele bir de bu kadar yol gelip, boylesine hatalarla birakinca.
2 dakika üzülüp sonra da fazla takmamaktır. sonuçta futbol bir oyundur.
herkesin suratına kusma hissidir. almanları benzin döküp yakmaya kadar gider.
ölümden sonrası gibidir..dönsen dönemessin,gitsen gidemessin..*
almanlara olan sinirden rammstein bile dinletmeyen ruh halidir.
(bkz: spring)
yüzünmdeki ümidin sönüp yerine beynimden küfürler savurduğum ve ağzımı bozmamak için dışa vurmadığım sinirden vuramadığımm şu andan hala içinde bulunduğum ruh hali...
(bkz: ikinci kattan düşmüş gibi hissetmek)
üzerinize tam midenize 100 kiloluk bi adam oturuyormuş gibi ağır ve kötü,
derin suda nefessiz kalır gibi
ya da birini bulsam paralıcam der gibi sinirli hissetme durumları.
(bkz: vay aq)
üzüntü birçok yerde coşkuyu bitirmemişti, en güzeli de buydu.
evet, üzgündük.
ama yine "yensen de yenilsen de kalbim hep senle" nidaları kornalar eşliğinde çok uzaklardan duyuluyordu.
belki zafer çığlıkları kadar inletmiyordu ama iyi günde kötü günde yanındayızmesajı duyuluyordu.
(bkz: hüngür hüngür ağlamak)
ha kötü oynasaydık ve kaybetseydik tek damla dökmezdim.gel gör ki efsane futbolcumuz(!) alman uyruklu hamit altıntop'un topu dağlara taşlara vurması,rüştü'nün sergilediği muhteşem performans karşısında kendimi alı koyamadım.

bizzat yaşadım.
genelde insanda kendine yedirememeyi ön plana çıkaran ruh halidir. eğer sigara kullanıyorsanız sizin için hava hoştur. artık götünüzden nefes almaya başlamışsınızdır. sizin için önemli olan maçın bitmiş olmasıdır, skor tablosu değil.
güncel Önemli Başlıklar