1. .
  Yurdum gencının barcelona arsenal macını izledikten sonra kendisinin de ronaldinho gibi hareketler yapabılecegıne inanmasıyla ortaya cıkan hadise.Maç biter msn e bakılır kimler oynayabilir yarınki ayarlanacak halı saha macında diye.Sonra o macı gazından olsa gerekki heriflerle gayet ciddi bi konusma içerisine girer kendini ronaldinho sanan kahramanımız.Sen sağ back oynıcaksın fln gibi taktiksel gelısmeleride o msn penceresinde karsı tarafa sunar ve ayrıca msn e girdiginde ilk arayacagı kişi yarnki hayali arsenal barca macında kimin kaleci olabilme ihtimalinin yuksek oldugudur.Malum kimse kaleye gecmesse ve bizim arkadas 2 gollugune kaleci olmaya kaleye gecerse bile o ronaldinho uslubu bi anda yerin dibine girebilir.

  (bkz: ronaldinho nun kaleye gecmesi)
  ... hendrix
 2. .
  televizyonda izlenen futbol müsabakalarından sonra topçulara sinir olan ''ben bile sizden iyi oynarım beaaa!!'' diyen gencin maçın hemen ardından telefona sarılıp temelini attığı oluşum.
  1 ... nearly insane man
 3. .
  (bkz: maç izleyip bilgisayar oynamak)
  ... kutupsal form
 4. .
  (bkz: at yarışı izleyip hatunu sırtlamak)
  ... osiris
 5. .
  izlediği maçtan zevk alıp futbol oynamayı özlemekten sonra ortaya cıkar.
  ... iceberk
 6. .
  gaza gelen insan modeli.
  1 ... hellblazer
 7. .
  alınan gazla it gibi koşturup 10 dakikadan sonra kesilmenizle sonuçlanır. nefesiniz bitti gazınız alınmadıysa eğer devre arasında göz kararması yaşanabilir. kondisyon yoksa akıllı olmak lazımdır, gaza gelmemek lazımdır.
  -1 ... genc kiz ruyasi
 8. .
  porno izleyip asılmaktır.
  1 ... a nick
 9. .
  maçı izleyen kişi halı sahada hemen kendisine maçın yıldız futbolcusunun adını koyar. prekazi gidiyor prekazi gidiyor vurduu ve gollll.
  ... siestas
 10. .
  halı saha maçında allah ını seven defansa gelsin nidasını haykıran kişinin yaptığı olaydır.
  ... de jong