1. 1.
  türkiye ligleri maçların'ın tamamında ve şampiyonlar ligi maçları haric diğer butun avrupa kupası maclarında ekranın altında birden çıkıp maçın en heycanlı yerinde izleyicileri çileden çıkartan reklamlardır.

  birde alt yazılı filmlerde cıkar kanala küfür etmememek elde degildir.
  2 ... adini unutan adam
 2. 2.
  birde bunların sanal reklam versiyonları var kalenin yanlarına sahanın ortasına vb. bilgisayar tarafından yerleştirilen.
  1 ... drunkenstein
 3. 3.
  lan defol git denilesi reklamlardır en gıcığı newcastle united - fenebahçe maçındaki aptal genç parti solganlarıdır. ayrıca ybsgde denilesidir.
  1 ... bahtsiz medeni
 4. 4.
  ufak bi teknolojik müdahale ile maç görüntüsünün ufaltılmasıyla olay en az zararla atlatılır. fakat bunu beceremeyen büyük kanallarımız sağolsun bol küfür yerler.
  1 ... hbk
 5. 5.
  direk gıcıklığına yapıldığı ortaya çıkan reklamdır. Halbuki bazı kanallar reklam koyacağı zaman maçın ekranını küçülterek boş kalan kısımlardada reklam veriyor.
  1 ... suran
 6. 6.
  bu uygulamayı en ıyı ntv gerçekleştirmektedir. reklam gireceği sırada goruntu kucultulur, mac net gozukmeye devam eder reklam bıttıkten sonra goruntu eskı halıne doner.
  2 ... kirmizi baslikli istasyon sefi
 7. 7.
  (bkz: bu iş yürek ister)
  (bkz: cumhurbaşkanını millet seçmeli)
  (bkz: cem uzan)*
  1 -1 ... intensivecare
 8. 8.
  (bkz: önce türk milleti)
  (bkz: bu iş yürek ister)
  (bkz: cem uzan)
  1 -1 ... chilavert
 9. 9.
  (bkz: sanal reklam)
  1 -1 ... sen bana bu diyemezsin
 10. 10.
  en kötü reklam biçimidir. sırf ekranı küçülterek insanları çileden çıkarttığı için bile pazarlanan ürünün satışlarının düşmesi kaçınılmazdır.
  1 ... euzerque