1. 1.
  bizden biri olarak yine yapmıştır yapacağını. o kadar halıyı klipten sonra ne yaptılar acaba.

  https://www.youtube.com/watch?v=weVh_KolH1E+
  7 -3 ... loveneverdies
 2. 2.
  Oldukça hoş güzel bir klip.

  ibn falan ama adam erotik anlayış yerine surealist klipler çekiyor. Beni düşündüren diğer konu ise bunun sözleri çok güzel ve düşündürücü. Yani insan bazen Beyaz kız yerine acaba... Neyse neyse.
  -2 ... promer
 3. 3.
  Klipte 1 dolar var diye soruşturma geçiren adamsın azıcık akıllan be kardeşim. Yarın bi caminin halıları çalınsa yine içeri alırlar bunu.
  7 ... serdarsl06
 4. 4.
  Marjinal olmak için sikimsonik klipler çeken günümüz dandik şarkıcılarından mabelin sarmaşık adlı şarkısının klibidir. Kadın vs yoktur. Çünkü vurduruyo. Evet alakası yok bununla ama biraz çomarlık yapmak istedim.
  1 -2 ... kavgaci eved
 5. 5.
  Hatta daha da dikkatli bakarsanız, klibin 2:09uncu saniyesinde Arif Işık’ın Gora filminde satmaya çalıştığı halıyı da görebilirsiniz.

  Saçmalamak bir yana adam atarlı giderli şarkı yapmıyor, gayet düşündürücü ve huzur verici klipler çekiyor. Daha ne istiyorsunuz anlamadım ki?
  4 ... asilsen
 6. 6.
  Antalyada bir yörede senenin bir zamanında kilimler yerlere serilirmiş.hatta o gördüğümüz çorak arazi sadece bu iş için ayrılmış.Klipte elinde kilimiyle yol boyu kendine bir yer arayan adamla karşılaşırsınız fakat klibin sonuna kadar yer bulamaz. Ne zaman ki kendine bir yer bulur o zaman tüm kilimler toplanır ve herkes köşesine çekilir. Yani verilmek istenen mesaj; ya kendi fikirlerinle tek başına yürürsün yada başkaları gibi olur benliğinden vazgeçersin. Harika ötesi bir klip.
  8 ... ukulelelelli yar
 7. 7.
  Gratis poşedi gübi durmasından daha iyidir.
  2 ... sarya