bugün

çok popüler bu ara.
Eşcinsel olduğu için konserine asla gitmem. Ne demişler:" onların arasında bulunursan, seni de öyle sanarlar". Bir diğeri için
(bkz: fatih ürek)
Bir de işin şu boyutu var, mesela konserine gittim varsayalım, konser çıkışı atladım bir taksiye, adam dese konser mi vardı? Evet? Kimin konseriydi? Mabel Matiz diyemem yani mümkün değil, sen de mi lgbtsin? derse ben ne tepki vereceğim?
Bir insan lgbt olabilir, kendi içinde yaşasın lgbt'liğini. Bağıra çağıra herkese duyurdu. O zaman sadece lgbt'lilerin konserlerine gideceği bir şarkıcı olarak kalacaksın kusura bakma. Sen, o güruhun temsilcisi olmuşsun.
lubunya.
sesi çok itici ve hiç tarzım olmayan bir şarkıcı.
5. solo albümü 'Fatih', New York'taki Times Meydanı’ndaki tanıtım alanında gösterildi. Böylelikle ilk kez Türkiye'den bir şarkıcının albümü meydanda tanıtılmış oldu.
adı fatih olan bir şarkıcı. bir sözlük yazarımızla adaş.
Fazla dinlemiyorum.
Velev ki ibne. Ben demiyorum kendisi söylüyor.
mabel matiz yeni şarkı çıkarmış hemen bakim.

5 dakika sonra; hmm bu sefer olmamış.
2 gün sonra; aslında iyi lan.
2 hafta sonra; abi adam yine yapmış amk.
Herif top mop; ama günümüzde daha iyisi yok. Gerçekten müzikal anlamda adından söz ettirecek işler yapıyor. Yaşım Çocuk en sevdiğim şarkısı.
Müphem şarkısı cidden mükemmel olmuş,bir an kendimi doksanlı yıllarda yaşıyor zannettim uzun zamandır böyle kaliteli şarkı çıkmıyor.
diva yorgun şarkısının söz ve müziği kendisine aitmiş.
devrik cümleli şarkıların moda olduğu şu günlerde böyle düzgün sözlerle şarkı yapabilen de varmış dedirten dev yetenek.

https://www.youtube.com/watch?v=9ZIBcQBJnRU
sesini ve tarzını beğenmediğim şarkıcı.
şarkıcı ve sanatçı kavramları arasında bir fark var ya hani. mabel matiz, bu ülkede şarkıcılık yapan ender sanatçılardan biri. sanatçı. evet.
kaliteli şarkılar yapan bir sanatçı.
sesi, şarkıları ve tarzı çok itici olan antipatik bir şarkıcımsı.
Mabet matiz aradı şimdi.

Bez bebek nana kendini sevmediği için müziği bırakıyormuş, inşaat yapacakmış.
görsel
tabi mesaj isteği almak istememesi normal aslında.
--spoiler--
bir de işin şu boyutu var, mesela konserine gittim varsayalım, konser çıkışı atladım bir taksiye, adam dese konser mi vardı? evet? kimin konseriydi? mabel matiz diyemem yani mümkün değil, sen de mi lgbtsin? derse ben ne tepki vereceğim?
--spoiler--
ne alakası var. lgbt'yi desteklemekle lgbt'li olmak aynı şey mi. mabel matiz'i herkes dinleyebiliyor. ablam bile melike şahin'e yazdığı şarkısını beğendi. bence herkese hitap ediyor.
bugün konserine gittiğim şarkıcı ama saat 12'yi geçtiği için dün olmuş olabilir.
yeminle yeni haberim oluyor, bu sanatçıdan.
şarkıları gayet hoş lakin sanki aynı melodiye saplanmış bir hali var. çoğu birbirine benziyor aşar ama yenekli olduğu belli.
True kankintınım yeni şarkının adını aylar öncesinden bilmiş aslında. Tebrikler :-).

#mabel matiz yeni şarkı çıkarmış hemen bakim.

5 dakika sonra; hmm bu sefer olmamış.
2 gün sonra; aslında iyi lan.
2 hafta sonra; abi adam yine yapmış ***#