1. 1.
    Utanmaz arlanmaz haram hrlal bilmeyen öğretmendir.

Seminere git dersin korona var der

Okul açılsın dersin ya covid var ama var.

Çalış dersin korona var der.

Sadece size korona yok herkese var herkese.

Fabrika işçisi otobüste tıklım tıklım giderken sorun yok ama öğretmenler özel aracıyla giderken korona var.

Utanmazlar birde veli toplantısına atletle çıkıyorlar

Kimi eba dersinde cigara tüttürüyor.

Saygıyı bunlar öğretecek birde.
    19 -13 ... yesil yelekli mehmet aga
  2. 2.
    biraz daha abart istersen. virusu de ogretmenler cikartmis diyorlar zaten.
    15 -11 ... realest since kennedy
  3. 3.
    Bir çoğu gariban ve kırsal kesimlerden. Atanmış gelmiş saygı duymak lazım.
    4 -4 ... ilkutay
  4. 4.
    Tatile giderken corona yok.okullara gelince cocuklar corona mi olsun diye söylenen kitle.

Insani güldüren enlerden.*
    6 -4 ... a d o l f i n a
  5. 5.
    maaşı çekerken utanmayan öğretmen

Mesai saatinde entry giren özel sektördeki emekci, yılmaz, dik duruşlu yazarlara gelsin.
    Canlarım benim maaşınızın az olmasının ülke ekonomisi, iktidarla alakası yok. Sizden alıp öğretmenlere veriyorlar.

Mesela geçen ay sırf tekstil çalışanlarının hak ettiği miktarı yedi öğretmenler. Aşırı haklısınız.
    23 -6 ... 3temmuz
  6. 6.
    simdi yildirim nikahiyla evlenip cocuk yapsam 6 sene beklemem lazim.

bana odunc cocuk verin lan 6 yasinda olsun okula goturup kayit yaptirayim.butun egitim masraflari benden.
    ben arizaliyimdir hic huzur vermem iste cocuk yok. yegeni de kayit yaptirdik gondermiyor annesi.zaten okulu da benim eve ise uzak.

gidip ugrasirim da ne diye gideyim akil verin.burnundan getiririm ben o maaslarini.
    cikip pat diye gideyim niye oturuyorsunuz lan diyeyim.cocuk evde diyeyim.
    keyiflerini kaciralim.
    heheh.
    2 -7 ... beton baris
  7. 7.
    derhâl tüm muallim ve muallimelerin küşe-i inzivaya çekilmek suretiyle terk etmeleri hacettir efendim bu mayiş alışkanlığını. onlar çekmesin ki sokakta yavşak yavşak memur, öğretmen, doktor ahkâmı kesen cahil yavşaklar çeksin o parayı.
    3 -3 ... pardus tulliana
  8. 8.
    Neden utansın ki? Zaten onlar değil miydi sürekli "ben anlatsam da anlatmasam da ayın 15inde maaşımı gider çekerim" diye trip atıp ders anlatmayan?

Laf da söyletmezler kendilerine, sözlükte haklarında birkaç entry yazın terbiyesizce ve hadsizce savunmaya geçerler.
    5 -9 ... kara erik habbesi
  9. 9.
    Utansa utansa verilen maaşın azlığından utanması gerekir. Öğretmenlere verilen değer malum.
    7 -2 ... choose life
  10. 10.
    devlet maaşlarını asgari ücrete indirsin de görelim hangisinin meslek aşkı ağır basıyor. lafa geldi mi yok kutsal iş yapıyoruz, yok mesleğe aşığız.
    6 -5 ... malulen emekli manken