bugün

Lan zaten yılda 3 ay devlete çalışıyoruz. Ocaktaki maaşla aralıktaki arasında nerdeyse 2000 lira nette oynuyor.
Nasıl bir çomar. Farklı bir çomar. Anlayamadım.
Vergi dilimi muhabbetine zaten ocak ile mayıs maaşı arasında 200 250 Kasım aralık 500 lira fark oluyor daha ne kesilsin. Gerçekten güzel troll başlık sinirlendim çünkü.
Fazlası kesiliyor zaten. Buna ek olarak 1000 daha kesilmesin mümkünse.
http://www.milletsesi.com...nedennaikliyor-_i349.html

emekli değilim ama etrafımdaki emeklilere de acımıyırum.

hem geçinemiyorlar, hemde reyize laf söylettirmiyorlar.

reyiz giderse namaz kalıamayacaklarına falan inanıyorlar.

ne demiş ? deveye diken.
Ulan zaten adam 1000 lira alıyor. Onu da keserseniz adam napacak? Bu maaş kesilecekse de çok maaş alan tiplerden kesilsin. Ayda 10 bin alan adama bin liranın gitmesi çok koymaz.
talisca alınsın. evet.
aralıkta aldığımla ocakta aldığım arasında 2000 liradan fazla oynuyor daha ne kesecek devlet. bir de uzanalım çıplak...
A haberde sabahları çıkan bir adam var, ver mehteri, ver mehteri diyen...

Giriş cümlelerin onun gibi olmuş ....

Herkese 1000 tl fazladan versinler, onu siktir et gelir vergisini kaldırsınlar aq....
Kredi kartı ve taksitle ödeme imkanı getirilse doblolulara büyük kolaylık olur.
Benim maaş 850 lira amk.
Sonra bu götverenleri pazarlayıp kazandıklarını yeriz. Abicim doyamadınız .....yemeye. ne biçim bir türsünüz la siz?
o kadarına gerek yok, sarayın 1 ay kullanmasın reis,elektrik,su,doğalgaz,beyaz çay,internet masraflarını Afrin'e yollasın. Gerçi o paraya ortadoğu yeniden kurulur ama neyyyyyse.
rakıya, biraya indirim yapılsın, sürümden kazanılsın.
kestirmem sana kendimi (1000 liramı) biramı alır giderim
efes gibi tuborg gibi yeni rakımı içer giderim .
sarhoş olmam kusmam çerezimide alır giderim.
Ne güzel istektir. Birde gelin beni sikin. Net.
1000 değil en az 5000 kesilsin.

allahtan benim maaşım euro.
https://galeri.uludagsozl...%C4%B1rar%C4%B1m-1508732/
1000 lira siz gibi fakirlerden kesilsin. söz konusu vatan ise, ben maaşımdan her ay 5000 lira kesilmesine razıyım.
Brüt ücret baz alındığında zaten fazlası bile kesilen kampanya.
Trollük bir yana eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürme.
Satıcılar da %20 indirim yapacaksa paranın değerini de arttırır bir hareket olabilir.
kestirmek istemeyen fetöcülükten içeri alınıp 6 ay sonra işten atılsın kampanyası.
halihazırda gelir vergisinden bihaber yazarları gösteren başlık. Bu cahillikle nasıl hayatta kalıyorsunuz lan ?
herhalde çıldırdı millet.
güncel Önemli Başlıklar