bugün

biraz daha abart istersen. virusu de ogretmenler cikartmis diyorlar zaten.
Tatile giderken corona yok.okullara gelince cocuklar corona mi olsun diye söylenen kitle.

Insani güldüren enlerden.*
simdi yildirim nikahiyla evlenip cocuk yapsam 6 sene beklemem lazim.

bana odunc cocuk verin lan 6 yasinda olsun okula goturup kayit yaptirayim.butun egitim masraflari benden.
ben arizaliyimdir hic huzur vermem iste cocuk yok. yegeni de kayit yaptirdik gondermiyor annesi.zaten okulu da benim eve ise uzak.

gidip ugrasirim da ne diye gideyim akil verin.burnundan getiririm ben o maaslarini.
cikip pat diye gideyim niye oturuyorsunuz lan diyeyim.cocuk evde diyeyim.
keyiflerini kaciralim.
heheh.
derhâl tüm muallim ve muallimelerin küşe-i inzivaya çekilmek suretiyle terk etmeleri hacettir efendim bu mayiş alışkanlığını. onlar çekmesin ki sokakta yavşak yavşak memur, öğretmen, doktor ahkâmı kesen cahil yavşaklar çeksin o parayı.
devlet maaşlarını asgari ücrete indirsin de görelim hangisinin meslek aşkı ağır basıyor. lafa geldi mi yok kutsal iş yapıyoruz, yok mesleğe aşığız.
fabrika işçisini otobüse yıkan kişi öğretmenler değil,milletin yemeğini çalan öğretmenler değil.bu nefretiniz ne anlamıyorum amk çocukları.tüm öğretmenleri gelmiş aynı kefeye koyuyorsunuz.
fibriki işçileri ıtıbıstıyken binlir izil iriçti.afedersiniz de diğer meslek grupları neyle gidiyor?
plaza çalışanları,bakanlar, vekiller,imamlar neyle gidiyor dolmuşla mı?
milletin işine tabağına göz diken boktan başkası değilsiniz.vasfınız yok sesiniz olmasın bari.
içine üniversite hocalarının da eklenmesi gereken güruhtur. Gerçekten çoğu birşey bilmiyor ve gereksiz ego yapıyor.
Öğretmene yalan dolan evrak yükü yükleyeceğine bir enstrüman ve bir yabancı dil şartı getireceksin. O zaman böyle dangalak öğretmenler olmaz. Ayrıca sözlükte meslek aşağılayan saygın ve farkında insanların sayısı azalır.
isini online da iyi yapsin yeter ki maasini cekebilir. Birakin kendi vicdan hesabini yapsin.
Bence de utanmaları lazım
Insan der "efe maaşımı aldım gel bi çay içelim" diye ama nerdeeee.
sözlükteki bazı tiplerin öğretmenlerden nefret etmesini anlamak zor sığır çobanı bile olamazsınız öğretmenler olmasa neyse bu tip başlıklara son yorum yazışım zaten.
çatır çatır hem de .yarın da kırtasiye paraları yatacak. off...iyi ki öğretmenim...