1. 1.
  çoğunluğun katlayıp geri bırakmaması ile ilgilenmeyen kişidir, düzgün yapamama ihtimali yüksek olsa da denemiştir, bana ne be işleri ne ki dememiştir. zira çalışma saatinden 1 saat önce açmaya kapanıştan da 1 saat sonra evine giden insanlarımıza saygılıdır yük olmamaya çalışmaktadır.

  edit: başlık bana kaldı.
  7 -1 ... analiz dublajli
 2. 2.
  yakın zamanda yanına aradığı bedeni bulamayan ya da kabinlerin nerede olduğunu soracak insanlar gelecektir. bozuntuya vermeden gidip beraber arayın bakayım varmış mı o beden. hatta kızsa bulduktan sonra yakışmış mı yakışmamış mı diye bile görüş belirtebilirsiniz. daha sonra orada çalışmadığınızı söyler ve mutlu bir beraberliğe bile adım atabilirsiniz. arkadaşlar attım 6 yıldır evliyim.
  3 ... everything i can do sometimes
 3. 3.
  O kızın, erkeğin ne şartlarda burnundan gele gele çalıştığını bilen müşteridir yada bilmese bile sıradan empati kurabilen bi insandır. Gerçi ben onlar gibi düzgün katlayamıyorum ama deniyorum en azından.
  4 ... ebrucumm
 4. 4.
  iyi niyetli samimi kişidir. mağazada çalıştığım dönemden hatırlıyorum, bu insanlar genellikle mağazanın katlama şekline göre katlayamazlar, biz müşterilerin katladığı ürünleri açıp tekrar katlardık. yine de o insan hakkında iyi şeyler düşünürdük. en alttaki ürünü çekip üsttekilerin hepsini yıkan ve tezgahı pazar tezgahına döndüren müşteriler ise fena küfür yiyor söyleyim. "satış danışmanın görevi o yea" demeyin, çünkü onların asıl görevi dağıtılmış tezgahları toplamak değil. onlarla uğraşmak zorunda kalmasalar, bütün ürünleri model ve bedenlerine göre jilet gibi sıralayıp müşteriye daha hızlı yardımcı olacaklar ama özellikle lcw, defacto, collezione vs. mağazalarda olmuyor işte o.
  4 ... milestraume
 5. 5.
  Benim bu. Uç güzel kızın çalıştığı mağazada ne alsam karı gibi geri katlıyorum sirf biri " aman tanrima ne kadar da bi sik beğenmeyip herşeyi geri katlayan dusunceli ve zor beğenen bir erkek" diyip verir mi diye.
  Kız en son beyfendi biz yardımcı olalım katlamayin biz zaten yeniden katlıyoruz dedi. De sixtir lo dedim kaçtım.
  3 -4 ... hilmijem
 6. 6.
  aynı insan gittiği cafede garsona kolaylık olsun diye masadaki bardak çanağı da istif eder. iyi kalpli, hoş insandır.
  1 ... yuksek daglara dogru
 7. 7.
  Benimdir. Tamda personelin katladığı gibi katlarım.
  4 ... khazix
 8. 8.
  Beniim.
  kabinde denediklerimi de gider yerleştiririm. Eheh.
  7 ... bikedigordumsankii
 9. 9.
  halden anlayan müşteridir.hanzo değildir.
  1 ... sek olsun
 10. 10.
  ekşi sözlükte #21515533 07.01.2011 01:24. tarihinde ve saatinde girilmiş olan bu içeriğin. uludağ sözlükte ise 12.08.2015 16:18 ~ 16:19 tarihinde ve saatinde girilmiş olması.
  1 ... kasarkarlos