1. 72.
  Çok ilginç tipler.

  Benden daha dar giyinen ve vücut hatları vurdurmak istercesine ortaya serilmiş paçaları kısa erkekler " dar giyinmeyeceksin kızım " diyor sevgililerine. Bu başka bir kıskançlık gibi geliyor bana.

  Maço oturuşu var bi de. Zeybek oynar gibi oturuyorlar. Gömlek darlığı nedenli nefes alamıyorlar ve yüzlerinde boğularak ölüyor gibi bir ifade var. Aşırı ciddiyet. Az konuşarak karizmatik görünmeye çalışma arzusu. Etrafa atılan, şimdi sizin tüm sülalenizi elden geçireceğim bakışları.

  Oraya gitmeyeceksin! Sen kadınsın, kadınlığını bileceksin! Ben erkeğim yaparım! Erkeğim ben! Ben delikanlı adamım! Erkeğim! Erkek! Kadınsın, ne diyorsun? Benim annem kadın! Sen ne biçim kızsın! Oraya gidemezsin, sen kadınsın! Evlenene kadar istediğimle gezerim, ben erkeğim! Seni arabayla alayım mı prenses? Erkeğim ben! Erkek adam böyle şeyler yapar! Kıracaksın bacaklarını evinde oturacaksın! Erkeğim! Benim ablam kız!

  Niye erkek olduklarını bu kadar sık ve ısrarla tekrarlıyorlar? Yoo neden altında bir şey arayayım? Anlamaya çalışıyorum.
  2 ... ayi ailesinin evcil civcivi
 2. 71.
  Nerede güzel kız varsa bunlarla takılıyor.

  Off Allah'ın off...
  1 ... winnerboy
 3. 70.
  kadınlara karşı sert gözüken fakat özünde ezici çoğunluğunun gey olduğu erkeklerdir. bastırılmış cinsellik yaşadıklarından kadınlar üzerinde kendilerini tatmin ederler. ortamlarda ağır abi ayağında takılırlar yatakta vurdururlar. genel özellikleri sakallı, tespihli, dar paça pantolonlu, dövmeli bunun yanında sürekli karı kız kesen ve bol miktarda alkol tüketen tiplerdir.
  2 ... dogukan xd
 4. 69.
  kupa kız ile iyi bir ikili olacaktır.
  -1 ... manyak olmaya karar verdim
 5. 67.
  maço erkek
  2 -2 ... serdarsl06
 6. 66.
  Onlara bayilirlar, onlarla beraber olurlar, onlarla mutlu olurlar mi orasi muallak iste. Ama onlar kazaniyorlar.
  ... thug life nigga
 7. 65.
  entelektüel olmayan erkektir.
  1 ... sezer alvuroglu
 8. 64.
  lütfen bilinçlenelim. bu dağ ayılarından uzak duralım selam bile vermeyelim.
  1 ... lahmecun
 9. 63.
  sözlük sevgilinizse, size kariyerinden bahsederken onu sallamaz, sözlüğe entry girmeye devam ederseniz tatsız olaylar yaşanabilir. sert erkektir efendim bizim gibi yumuşak değildir.
  1 -1 ... bu da benim nikim husnu
 10. 62.
  benim buyrun.
  -1 ... mavi gozlu kizlari severim