1. 1.
    hakemin verdiği yanlış karar sonrası bir genç kızımızın tepkisi;

"nobran hakem"
    67 -12 ... salca
  2. 2.
    yillar once bir galatasaray bursaspor maci sirasinda fark 5 olmasina ragmen babamin torinolu hakana ettigi kufur dun gibi aklimdadir. spiker:s babam:b

s: hakan gidiyor hakan gidiyor hakanin ayagi kaydi topun uzerine oturdu. gs farki 6 ya cikaramadi

b: vay s.ktimin sabani top lan o top uzerine s.cmican vurcan topa lan!
    77 -9 ... rapga
  3. 3.
    - ayağının pergelini s*keyim
    32 -4 ... kajmer
  4. 4.
    -ulan hakan g.tündeki kıllar kadayıf oldu sen hala gol atmaya çalışıyon. (hakan ın milli maç da çok bariz bir pozisyonu kaçırınca arkadaşın verdiği tepki. )
    20 -4 ... seawind
  5. 5.
    - kış kış toplar kış kış *.
    13 -9 ... taharetmuslugu
  6. 6.
    +harikasın bebeğimm müthişssinn yüzyılın pasıı aooooowwwaaoooo rapajic oleyy sikiyoruz sizii
    - birader lafını bil. ağzını topla.
    -toplamıyorum ulan pasa bak bee nasıl da sikiyorr rapajic hahhhaaa oleeeuuyy. o. çocuklarııııı hahahahahhh bebeğiimmm müthişsinn
    -gel lan dışarı sen!
    -geliyorum ulan geliyorum ulan geliyorum be göt!!

kız arkadaşıyla maç izlemeye gelmiş bu densiz arkadaş, dışarı çıkma taleplerine olumlu yanıt vermiş, fakat mekandaki ender fenerbahçelilerden biri olduğunu bilmediği için yaklaşık 10 kadar galatasaraylı taraftar tarafından acımasızca dayak yemiş, sonra da bir adet şişik göz, bir kaç morluk ve patlak dudakla mekana girip kız arkadaşını alıp çıkmıştır.

yahu kavga dövüş falan hiç gelemem, nefret ederim ama, bre densiz ne diye böyle konuşursun, böyle konuşanı da kavga kadar sevmem yani, yersin böyle dayağı.
    18 -15 ... ringo starr
  7. 7.
    özgen çay bahçesinde fb-gs maçında arkamda oturan fb'li bir bacının sarfettiği cümle

spiker: alex uzun oynadı aurelio topu indirdi araya giren iliç topu kaptı...
    bacı: aptal manyak gerizekalı zenci götü yaa nası kaybeder o topu.
    78 -9 ... cemuzan
  8. 8.
    bir üçüncü lig müsabakasında yaşanan olay...
    dayı:yav serkan gibi adam nasıl kaybeder bu topu
    yanındaki:???

d:yav serkan gibi adamın verdiği pasa bak

y:öyle valla abi

d:yav serkan gibi adam şu çalımı yermi yaa

arkalarında oturan şahıs:dayı hatırlatayım bu 3.lig maçı barcelona maçı değil o serkan dediğinin adı da ismail, Serkan falan değil ronaldinho hiç değil
    105 -9 ... mozik
  9. 9.
    bir galatasaray - fenerbahçe maçında galatasaraylı bir taraftar bülent akın'a fena saydırmaktadır. bundan 5 dakika kadar sonra bülent gol pozisyonuna girince ve golü atınca küfürbaz seyirci;

-göt et beni büleent, göt et ulaan beni, göt et beee goooll be göt ettin beni be göt oldum be gooll *
    142 -4 ... ringo starr
  10. 10.
    bjk-gs maçı

spiker: necati'nin asistinde .. bla bla...
    amcanın biri: asist neymiş .mna koyim! pas işte.
    65 -3 ... peyderpey