1. .
  genellikle sözlüklerde karşılaşılan durumdur. gerek şampiyonlar ligi gerekse türkiye süper ligi'nde derbi haftalarında maçlarının başlama saatiyle birlikte pkk ve alakalı başlıklar sol frame'de aşağılara doğru kayarken yerini özellikle maç ve cinsellik içeren başlıklara bırakır.
  3 -2 ... nobetci baykus
 2. .
  maç saati gelene dek her türlü milli problem için tartışmak, fakat önemli bir derbi ya da avrupa'da hatrı sayılır bir maç olunca her şeyi unutmaktır. tamamen karaktersizliktir. hele hele bir de bu zaman aralığı için pusuya yatmış insanlar vardır. maç saati başlayınca hemen saldırıya geçip, konu başlığını patlatırlar.
  2 -1 ... lucifer666tr
 3. .
  (bkz: kişi kendinden bilir işi)

  burada birşeyler yazmak ne vatan müdafaasıdır, ne de kahramanlık. ama bunu bu şekilde algılamak da mühim mesele tabi... burada fikir sunarsın ve sunulan fikirlere bakıp kendine alabileceğin bir şey varsa alırsın, kendi görüşüne, düşüncene entegre edersin. insan olmanın gereği de budur.

  ama yok "ben en doğruyu biliyorum.", "benim dışımda ne varsa yanlıştır." diyorsan bu da senin bağnazlığın, yozluğun, yobazlığındır.

  evet barca ile rubin'in maçı var... gayet de eğlenceli, zevkli geçiyor.
  1 ... poisonx